Çorum Siyaset Haberleri

16 YILLIK KAZANIMLARIMIZLA 2023 HEDEFLERİMİZE KOŞACAĞIZ

AK Parti Genel Merkez teşkilat Başkanlığı tarafından İç Anadolu Bölgesi koordinatörlüğüne getirilen AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan KAYA koordinatörü olduğu Yozgat, Kırıkkale, Çankırı, Kırşehir, Nevşehir, Kayseri ve Sivas teşkilatları ile bir araya geldi.

Milletvekili Kaya’ya İç Anadolu Bölgesinden sorumlu olan Teşkilat Başkan Yardımcısı Halis Dalkılıç ve önceki dönem Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz eşlik etti. Ziyarette bulundukları illerde tüm teşkilatların bir arada olduğu toplantılar gerçekleştirildi.

Teşkilatla yapılan toplantıların yanı sıra İl ve ilçe teşkilat başkanları, SKM başkanları ve belediye başkan adaylarının katıldığı toplantıda 31 Mart yerel seçimlerine ilişkin istişare ve değerlendirmelerde bulundular.

Milletvekili Kaya‘’Bizim için 31 Mart seçimleri ile belediyecilikte yeni bir dönem başlıyor. Tüm belediyeleri Gönül Belediyeciliği ile buluşturacağız diyen Kaya şöyle devam etti: “Bizler AK Parti olarak milletimizle bir olduk, milletimizin 16 yıllık kazanımlarına sahip çıktık. İnşallah 31 Mart’ta da sahip çıkmaya ve AK Parti’nin hizmet bayrağını dalgalandırarak 2023 hedeflerimize milletimizin desteği mazlumların duası ile koşmaya devam edeceğiz’’ dedi

Çankırı teşkilat ziyaretinde Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Çankırı İl Başkanlığının organize ettiği konferansa katılan Kaya  burada geleceğin teminatı gençlerle bir araya geldi.

Kaya 28 Şubat Post Modern Darbenin 22. Yıldönümü dolayısıyla Sivas İl Başkanlığının düzenlediği basın açıklamasına katıldı.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu