TokatTokat Asayiş Haberleri

42 MAHALLE MUHTARI HUZUR TOPLANTISIYLA BİR ARAYA GELDİ

Tokat İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan başkanlığında, Emniyet Müdürlüğü Polis Lokalinde 42 mahalle muhtarıyla “Huzur Toplantısı” düzenlendi.
Tokat İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan başkanlığında, Emniyet Müdürlüğü Polis Lokalinde “Huzur Toplantısı” düzenlendi. Toplantıya 42 Mahalle Muhtarıyla, İl Emniyet Müdür Yardımcıları, Asayiş Şube Müdürü, Bilgi Teknolojileri ve Haberleşme Şube Müdürü, Çocuk Şube Müdürü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü, Terörle Mücadele Şube Müdürü, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü, Trafik Denetleme Şube Müdürü, Asayiş Ekipler Amiri, GOP Polis Merkezi Amiri ve Karşıyaka Şehit Ferhat Koç Polis Merkezi Amiri katıldı.
Toplantıda; İlimizde mevcut olan kamu düzeni ve güven ortamının korunması, vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde yaşamalarına devam etmeleri, sunulan emniyet hizmetlerinin etkinliğinin artırılması, sorunların çözümü noktasında vatandaşların talep ve önerilerinin doğrudan öğrenilmesi amacıyla 42 mahalle muhtarı ile karşılıklı istişarelerde bulunuldu.
Vatandaşlar tarafından muhtarlara iletilen talep ve istekler doğrultusunda ilgili şube müdürlerince gerekli bilgilendirmeler yapılarak, görüşülen konularla ilgili olarak değerlendirme ve çalışmalar yapılacağı ifade edildi.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu