AmasyaAmasya'dan Güncel HaberlerÇorumÇorum'dan Güncel HaberlerKastamonuKastamonu'dan Güncel HaberlerSamsunSamsun'dan Güncel HaberlerTokatTokat'dan Güncel Haberler

AFAD’DAN 55 İL İÇİN UYARI

İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Meteoroloji’den aldığı bilgilere göre, Cumartesi ve Pazar günleri için Tokat’ında içinde bulunduğu 55 il için sarı ve turuncu renkte meteorolojik uyarı yaptı.

Editör-Taner Yeşilsu

AFAD’dan yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi, “@meteoroloji_twi’den alınan son bilgilere ve yapılan değerlendirmelere göre; 29 ilimiz için Turuncu, 26 ilimiz için Sarı uyarı olmak üzere toplam 55 ilimiz için meteorolojik uyarı yapılmıştır.

18 Kasım Cumartesi günü;

Adana, Afyonkarahisar, Antalya, Bingöl, Bursa, Burdur, Denizli, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Giresun, Gümüşhane, Isparta, İstanbul, Mersin, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Kahramanmaraş, Niğde, Rize, Sivas, Tunceli, Trabzon, Bayburt, Karaman, Tekirdağ ve Yalova.

TOKAT VE 26 İLE UYARI

Ankara, Amasya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Çanakkale, Çankırı, Eskişehir, Edirne, İzmir, Kırşehir, Kütahya, Manisa, Muğla, Muğla, Nevşehir, Ordu, Sakarya, Samsun, Tokat, Malatya, Uşak, Yozgat, Aksaray, Kırıkkale ve Osmaniye.

Uyarı verilen illerimizde valilik, kaymakamlık ve il AFAD müdürlüklerine bilgilendirme yapılmıştır.”

Benzer Haberler

Başa dön tuşu