fbpx
Çorum Ekonomi Haberleri

AHİ EVRAN’A ZİYARETLER DEVAM EDİYOR!

19. Dönem Milletvekili Arslan Adnan Türkoğlu ve CHP Çorum eski İl Başkanı Cengiz Atlas, S.S. Ahi Evran Sanayi Şehri Yapı Kooperatifi Başkanı Yalçın Kılıç’ı kooperatif ofisinde ziyaret etti. Son dönemlerde Ahi Evran Sanayi Şehri ile ilgili güzel gelişmelerin yaşandığını kaydeden Arslan Adnan Türkoğlu, bu olumlu gelişmelerin artarak devam edeceğine inancının tam olduğunu ifade etti.

Çorum’un en büyük sanayi şehri projesi olan Ahi Evran Sanayi Şehri’nde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. 8 yıldır Çorum esnafının heyecanla beklediği projede olumlu gelişmeler yaşanırken kısa süre önce açılışı yapılan kooperatif ofisine ziyaretlerde devam ediyor. 19. Dönem milletvekili Arslan Adnan Türkoğlu ve CHP Çorum eski il başkanı Cengiz Atlas kooperatif ofisini ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular. Türkoğlu ve Atlas son dönemde yaşanan olumlu gelişmelerden memnun olduklarını ifade ederlerken Ahi Evran Sanayi Şehri’nin önünde artık hiçbir engelin kalmadığını ve projenin kısa sürede Çorum’a kazandırılacağından hiç şüphelerinin olmadıklarını ifade ettiler. Türkoğlu ve Atlas ellerinden gelen her konuda Ahi Evran Sanayi Şehri Yapı Kooperatifinin yanındayız dedi.

Derdimiz esnafın hesaplı bir şekilde dükkan sahibi olmasıdır

Kooperatif Başkanı Yalçın Kılıç ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Türkoğlu ve Atlas’a teşekkür etti. Bütün uğraşlarının sanayi esnafının en az miktarda bir ödeme ile dükkan sahibi olmalarını sağlamak olduğunu ifade eden Kılıç; ‘’8 yıldır özlemle beklediğimiz Ahi Evran Sanayi Şehrimizin önünde artık hiçbir engel kalmadı. Bizim bu zamana kadar verdiğimiz mücadelemiz esnafımızın hesaplı bir şekilde dükkan sahibi olmalarıydı. Allah’ın izni ile bu hayalide sonunda gerçeğe çevireceğiz. Ahi Evran Sanayi Şehri Çorumumuza hayırlı uğurlu olsun’’ dedi.

 

Başa dön tuşu