Çorum Sağlık HaberleriÇorum Siyaset Haberleri

AHLATCI ACİL SERVİSİ ZİYARET ETTİ

Ak Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ve il yürütme kurulu üyeleri İskilip ziyaretinde beraberindeki heyetle birlikte İskilip Devlet Hastanesi acil servisine giderek hastane personeli ve hastaları ziyaret ettiler.

Ahlatcı, hastane ziyareti sırasında hastalarla yakından ilgilenerek hastaların istek ve taleplerini dinledi. Ahlatcı, İskilip hastanesinin şartlarının yeterli olup olmadığını ve belediye başkan adayı Recep Çatma’nın hizmetlerini sorarak memnuniyetlerini aldı.

Ziyaret sırasında hastalar verilen hizmetlerden memnun olduklarını ve hastanenin ilçeye kazandırılan en güzel hizmetlerden birisi olduğunu vurguladılar. Vatandaşlar Recep Çatma ile birlikte ilçenin çehresinin değiştiğini alt yapı, kanalizasyon vb. sorunların kalmadığını, ilçeye kazandırılan doğalgaz ile mutfaklarında eşlerinin sıcak suyla buluştukları için mutlu olduklarını belirterek “Allah devletimize ve bizlere bu hizmetleri sunan başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm hizmet edenlere sonsuz teşekkür ediyoruz. Allah başımızdan cumhurbaşkanımızı ve sizleri eksik etmesin” şeklinde konuştular.

İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ise “Bu hizmetler sizlerin refah seviyesini artırmak yaşam kalitenizi yükseltmek ve geleceğimize umutla bakmanızı sağlamak için yapılmaktadır. Sizlerin desteğiyle daha güzel hizmetler sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu