Çorum Siyaset Haberleri

AHLATCI, “CUMHURBAŞKANIMIZ GÜCÜNÜ HALKTAN ALIYOR’’

AK Parti İl Başkanı Yusuf AHLATCI MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve yönetim kurulu üyeleri Sungurlu ilçe ziyaretinde  bulunarak, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Ziyarette vatandaşlarla ve esnaflarlar bir araya gelen Ahlatcı; “Merkezdeki çalışmalarının yanı sıra İlçelerde, Beldelerde ve Köylerde de seçim çalışmalarının aralıksız devam ettiğini belirten İl Başkanı Ahlatcı; “Teşkilatlarımız Çorum Merkez, İlçeler, Beldeler ve Köyler olmak üzere gece gündüz demeden çalışmalarına devam ediyor.

Belediye Başkan Adayımız İlyas Özkan ‘ın Sungurlu İlçemize kazandıracağı bir çok projesi var bu projeler yapılabilecek projeler. Boş vaatlerle vatandaşımızın karşısına çıkan bir Belediye Başkan Adayımız yok.  31 Mart’da hemşerilerimiz sandıkta gereken cevabını verecektir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın söyledi gibi, gönül belediyeciliğini Çorum’un genelinde vatandaşlarımıza ulaştırmaya çalışacağız’’ dedi.

Çorum’da Yerel Seçimlerde Gönül Belediyeciliği için çalışmaların devam ettiğini belirten İl Başkanı Yusuf Ahlatcı “ Çorum İl Merkezimiz dahil olmak üzere İlçelerimizde ve Beldelerimizde seçim çalışmalarımız devam ediyor. Bizlerde adaylarımızın yanında destek olmak için ziyaretlerde bulunuyoruz. Birlikte esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Adaylarımızın hazırladığı projelerin gerçekleşmesi için desteklerimizi sürdüreceğiz. Belediyecilik sadece yol, bina yapıp, çöp toplamak değildir. Şehir kültürünü oluşturup aidiyet duygusunu benimsetmektir. Belediye Başkan Adayımız seçilip Projelerini hayata geçirdiğinde Sungurlu ilçemiz Gönül Belediyeciliğinin  farkını yaşayacaktır.’’ ifadelerini kullandı.”

AK Parti’nin çevreye duyarlı, fitne ve dedikodulardan uzak, tamamen vatandaş ile iç içe, tevazu ve samimiyetle yerel seçim kampanyası yürüttüğünü söyleyen AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Türkiye’nin AK Parti ile değişim ve dönüşüm geçirdiğini, hizmetlerin her eve ulaştığını ve gönül hizmetinin dünyaya yayıldığını söyledi.

Türkiye’yi güçsüz ve istikrarsız bırakıp İslam ülkeleri gibi dağıtmak istediklerini söyleyen İl Başkanı Ahlatcı, “Cumhurbaşkanımız gücünü halktan alıyor. Bunu bilen çevreler Cumhurbaşkanı’nı güçsüz bırakmak için her türlü oyunu oynuyor. 28 Şubat’tan 15 Temmuz’a kadar her yolu denediler. Fakat güçlü irade ve halkın desteği ile her türlü musibeti def ettik. Terör bitme aşamasına geldi. Bölgesi ateş çemberindeyken ülkede huzuru tesis etmiş, güçlü, kararlı bir parti var. Dedikodu, algı operasyonları, fitneden uzak çevreye duyarlı yoğun bir seçim kampanyası yürütüyoruz. 31 Mart günü halkımızın vereceği destekte daha güçlü yarınlara yürümek için mücadelemizi sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu