Çorum Siyaset Haberleri

AHLATCI İSKİLİP’E ÇIKARMA YAPTI

AK Parti Çorum İl Başkanı Av.Yusuf Ahlatcı Salı Günleri İlçe Yönetim kurulu toplantılarına katılmaya devam ediyor.

AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı akşam saatlerinde parti yürütme kurulu üyeleri ile birlikte İskilip’e ani bir ziyaret düzenledi. İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Pazartesi günleri il yönetim kurulu toplantılarının ardından her hafta Salı günleri ilçelerde yapılan yönetim kurulu toplantılarına il yürütme kurulu üyeleriyle birlikte katılarak ilçe teşkilatlarının seçim çalışmalarını ve diğer teşkilat çalışmalarını yerinde inceliyor.

Ahlatcı, teşkilat ziyaretinde önemli mesajlar verdi. “Cumhurbaşkanımız ‘Çorum benim kalem dedi bende kalemize görev aldığım günden itibaren sahip çıkıyorum’ diyen Ahlatcı, konuşmasında şunları kaydetti:  Bu sadece bir yerel seçim değil bu seçim Cumhurbaşkanlığı sisteminin ilk seçimi ve İskilip ilçemiz Ak Parti’nin kalesi ve 31 Mart’ta önceki seçimlerden daha yüksek oy alarak Cumhurbaşkanımıza desteğimizi sonuna kadar sürdüreceğiz. Bu yolda kefenini giyen vatanı ve milleti için canını hiçe sayan milleti ve mazlumların yanında olan liderimiz önderliğinde yolumuza devam edeceğiz. HDP Anadolu’da CHP’nin güçlü olduğu yerde CHP’yi, İYİ Partinin güçlü olduğu yerde İyi Parti’yi destekliyor.

Amacımız ülkemizin bekası için bu seçimlerde de en yüksek oyu alarak İskilip’te yeniden belediyemizi kazanacağız.

Gençlik Kollarımız yeni seçmenlerimize 18-25 arası gençlerimize biz büyüklerin neler yaşadığını, hastane kuyruklarını, ilaç kuyruklarını, milletini dinleyen milleti ile hareket eden Adnan Menderes’in, Turgut Özal’ın ve Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkesini milletini devletini ve bayrağını düşünürken nelere maruz kaldığını anlatacaklar ki yeni neslimiz bugünlere nasıl gelindiğini öğrenecek.

Gençlerimizin ve özellikle İskilip Gençlik Kollarımızın başarılı çalışmalarını yakından takip ediyor ve sizlerle gurur duyuyorum her platforma da bizlerin göğsünü kabartıyorsunuz. Sizlere sonsuz teşekkür ediyorum.

Kadın kollarımız, bizlerin en önemli yapı taşlarımızdan birisidir. Bizim giremediğimiz her haneye rahatlıkla girebilen gönüllü elçilerimizdir.

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sizlere ne kadar önem ve değer verdiğini biliyorsunuz. Gerek ana kademelerimizde gerek gençlik kollarımızda, Milletvekilliğinde, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeliklerinde sizlerin de yer alması için talimatlar vererek aktif siyaset içerisinde olmanızı istemektedir.”

Teşkilat toplantısı akabinde İskilip İlçe Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Recep Çatma ve İlçe Belediye Meclis Üyeleri Adaylarıyla bir araya gelen Ahlatcı, “Gece gündüz demeden tüm teşkilat üyelerimizle meclis üyelerimizle birlikte sahada yatıp kalkacağız. Amacımız her zaman olduğu gibi İskilip’te kazandığımız bir oy ile ülkemizde refah seviyesine katkı sağlayacağız. Saflarımızı sıkı tutarak çıktığımız bu kutlu dava yolunda emin adımlarla 2023 ve 2053 hedeflerimize Allah’ın izniyle hep birlikte ulaşacağız” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu