Çorum Siyaset Haberleri

AHLATCI ”ONLARA YALNIZ OLMADIKLARINI HİSSETTİRMEK”

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı; Gülabibey Mahallesinde bulunan Göğüs Hastalıkları Hastanesini ve Gülabibey Mahallesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini ziyaret etti.

Ahlatcı Hasta ve hasta yakınlarıyla bir süre sohbet eden Başkan Ahlatcı, her daim vatandaşlarımızın yanındayız ziyaretlerimizle de onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek olduğunu söyledi.

Hastaları ziyaret etmenin önemine değinen Başkan Ahlatcı; “Hastalık ve sağlık insan için. Allah her şeyin hayırlısını versin. Göğüs Hastalıkları Hastanemizde tedavi gören tüm hemşerilerimize geçmiş olsun diyor, Allah’tan acil şifalar diliyorum. Biz annemizden babamızdan hasta olanı, yaşlıları ziyaret etmeyi gördük. Hastalara ve yaşlılara yaptığımız ziyaretler bizim kültürümüzün en güzel göreneklerinden biri. Bizi bir yapıyor, birbirimize yaklaştırıyor. Her zaman olduğu gibi biz hemşerilerimizin yanındayız. Görev yapılması gerekiyorsa, en başta insan sağlığı için, insan refahı ve huzuru ön planda tutularak yapılmalıdır. İhtiyaç duyulduğunda insanımızın iyi gününde ya da kötü gününde yanında olabilmenin gerekli olduğunu düşünüyorum. Gayemiz yüzlerde tebessüm oluşturup, dualarda ve gönüllerde olabilmek. Tüm hasta olan kardeşlerimize Allah’tan acil şifa yakınlarına da sabır ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

Yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren hasta ve hasta yakınları, Cumhurbaşkanımızdan ve sizlerden Allah razı olsun yapılan hizmetlerden son derece memnunuz şükürler olsun.Allah devletimize, milletimize zeval vermesin.

Hasta ve hastane ziyaretleri sonrasın da Gülabibey Mahallesinde bulunan esnafları ve kıraathane de vakit geçiren vatandaşlarlada bir araya gelen Ahlatcı, Esnaftan bire bir taleplerini dinleyerek, kahvehanede oturan vatandaşlarla da sohbet etti, daha güzel, daha yaşanabilir bir Çorum için fikir alış verişinde bulundu.

 

Benzer Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu