Çorum Siyaset Haberleri

AHLATCI VE CEYLAN EV ZİYARETİ

AK Parti İl Başkanı Yusuf AHLATCI Çorum Milletvekili MKYK Üyesi Ahmet Sami CEYLAN ev ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Her gün farklı mahallelerde ev ziyaretlerinde bulunarak hemşerilerimiz ile karşılıklı hasbihal eden İl Başkan AHLATCI ve Milletvekili CEYLAN, dertlere derman olmaya devam ediyor.

Ulukavak Mahallesinde Bahriye Demir,Halil İbrahim&Zeliha Bolat,Buharaevler Mahallesinde ise  Şerife-İsa Kahraman ailelerinin evine ziyarete bulundular.

Pek çok konuda vatandaşlarımıza hizmet ettiklerini kaydeden Başkan AHLATCI, en çok keyif aldığı konunun vatandaşlarımızın yaptığı hasta ziyaretleri ve ev sohbetler olduğunun altını çizdi.

AHLATCI; vatandaşlarımız ile yaptıkları sohbetin kendileri için ayrı bir motivasyon kaynağı olduğunu belirterek; “Acılar paylaştıkça azalır, sevinçler ise paylaştıkça çoğalır sözünden hareketle hemşerilerimizin iyi ve kötü günlerinde yanında olmaya, onlara destek olmaya devam ediyoruz. Çünkü biz Çorum olarak kadim bir şehrin insanlarıyız ve bizlere yakışan da budur.” dedi.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu