Çorum Siyaset Haberleri

AK KADINLAR SEÇİM ÖNCESİ İSTİŞARE YAPTI

AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, 31 Mart Yerel seçimler öncesinde yapılacak çalışmalar hakkında İl ve İlçe Kadın Kolları Başkanları ile istişare toplantısı yaptı.

İl Kadın Kolları Başkanlığı odasında gerçekleştirilen toplantıya Çorum İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir ve ilçe Kadın Kolları başkanları katıldı.

Toplantıda konuşan Ahlatcı, AK Parti’nin kadın üye ve yönetici sayısı açısından dünyanın en büyük siyasi kadın topluluğu olduğuna vurgu yaptı.

31 Mart seçimlerinde gece gündüz demeden azim ve şevk ile çalışarak zafere ulaşacaklarına vurgu yapan Ahlatcı, Yaptığınız her işte büyük başarılarla çıkıyorsunuz. Ailenin bir ferdi olarak, hem ailenize zaman ayırıyorsunuz hem de siyasetin aktif direkleri arasında yerinizi alıyorsunuz. Siyasetin yükünü omuzlarınızda ağır bir şekilde taşıyorsunuz. İşiniz çok zor ama, meşakkatli bu yolda her seçimde olduğu gibi bu seçimden de başarı ile çıkacağımızı inanıyorum. Allah hepinizin yardımcısı olsun.” ifadelerini kullandı.

Ahlatcı, “Teşkilatlarımıza bu yapılan çalışmaların, hizmetlerin tanıtımını yapmak düşüyor. Seçime çok az bir zaman kaldı. Çok çalışmalı ve süreci iyi değerlendirmeliyiz” dedi.

Hedeflerinin seçimlerde en yüksek oyu almak olduğuna vurgu yapan Ahlatcı, “Kadınlarımız siyasette olduğu sürece siyasetin daha başarılı ve naif bir siyaset olacağına inanıyorum. Cumhurbaşkanımız da kadınlarımıza ayrı bir önem veriyor. Güçlü, özgüveni olan ve siyasete girebilme cesaretini gösterebilmemizi biz kadınlar olarak Sayın Cumhurbaşkanımıza borçluyuz. 7’den 70’e tüm seçmenlerimizin gönüllerine gireceğiz. Tüm seçimlerde olduğu gibi  yerel seçimde de canla başla çalışmaya devam edeceğiz.’’

İstişare toplantısında önümüzdeki 31 Mart yerel seçimlerinde yapılacak çalışma programları masaya yatırıldı.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu