Çorum Gündemi

AK PARTİ ÇORUM İL BAŞKANI YUSUF AHLATCI, KURBAN BAYRAMI NEDENİYLE BİR MESAJ YAYIMLADI.

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, “İyilik ve güzelliklerin harmanlandığı, sevinç ve mutlulukların paylaşıldığı, dostluk ve kardeşlik bağlarının tazelendiği, yardımlaşma, dayanışma ve şefkat duygularının pekiştirildiği, mübarek Kurban Bayramı`na bir kez daha ulaşmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz.” dedi.

İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, “Toplumumuzda önemli bir yeri olan bu mübarek bayramların bizlere hatırlattığı en önemli unsur; kardeşlik, birlik ve beraberlik duygularının içtenlikle idrak edilmesi, bizi millet haline getiren sadakat, vefa, teslimiyet ve merhamet gibi duygularımızın yaşanabilmesine vesile olmasıdır. Bu topraklarda millet olarak asırlardır birbirimizin hukukuna sahip çıkarak, ortak hedeflerimiz doğrultusunda hep beraber gayret gösteriyor, farklılıklarımızı birer zenginlik olarak yaşıyor ve her türlü zorluğu ortak değerlerimiz etrafında kenetlenerek aşıyoruz.” ifadelerini kullandı.
İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, “Kurban Bayramı ziyareti için yola çıkan vatandaşlarımızın trafikte azami dikkatli olmalarını, trafik kurallarına uyarak bu bayramda da büyük acılar yaşanmamasını temenni ediyorum. Ayrıca Hac ibadeti için mübarek topraklarda bulunan kardeşlerimizi tebrik ediyor, Haclarının ve kurbanlarının kabul olmasını diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Mübarek Kurban Bayramı’mızın ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa barış, refah ve huzur getirmesini yürekten diliyor, tüm vatandaşlarımızın bayramını içtenlikle kutluyorum.” ifadelerine yer verdi.
Not: Ak Parti Çorum İl Başkanlığı Kurban Bayramı’nın 2. Günü Ak Parti Çorum İl Başkanlığında saat:12.30’da yapılacaktır. Tüm Halkımız davetlidir.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu