Çorum Gündemi

AK PARTİ ÇORUM MİLLETVEKİLİ AHMET SAMİ CEYLAN “SEVDAMIZ VE DERDİMİZ ÇORUM’A HİZMET”

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, geçtiğimiz aylarda İl Genel Meclis Başkanlığına seçilen Mehmet Bektaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Türkiye Büyük Millet Meclisi çalışmaları ve ülkemizde yaşanan felaketler nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen görevler nedeniyle Meclis Başkanı Mehmet Bektaş’a ziyaretinin geciktiğini açıklayan Ceylan, özellikle de Muğla’da yangın bölgesinde çalışmalara katılarak, vatandaşları yalnız bırakmadığını ve hatırlattı.
Mehmet Bektaş’ı Meclis Başkanı seçilmesinden dolayı tebrik eden Ceylan, kendisine ve meclis üyelerine bundan önce olduğu gibi bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.
“Sevdamız ve derdimiz Çorum’a hizmet” diyen Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yaklaşık 20 yıldır olduğunu gibi bugün de memlekete hizmet için çalıştıklarını ifade etti.
Çorum’a merkez ve ilçeleriyle ve köyleriyle bir bütün olarak baktıklarını, hizmet konusunda da gece-gündüz demeden çalıştıklarını anlatan Milletvekili Ceylan, “Sevdamız ve derdimiz Çorum’a merkez ve ilçe köylerimizde yaşayan hemşehrilerimize gece-gündüz demeden hizmet etmektir. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada birlik ve beraberlik içerisinde 759 Köy ve bağlısı ile toplamda 1.254 köyümüzün sorunlarının ortadan kaldırılması için gerekli çalışmaları özveriyle yapacağınıza inancımız tamdır” dedi.

Köylerde yaşayan vatandaşların yaşam kalitesini artırmak için yapılacak hizmetlerden dolayı meclis başkanı Bektaş ve tüm meclis üyelerine başarılar dileyen ve teşekkür eden Milletvekili Ceylan’a ziyaret sırasında 19. Dönem Çorum Milletvekili A. Adnan Türkoğlu, İl Genel Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Ünal Nalçacı, İl Özel İdare Genel Sekreter Vekili İlyas Akyol ve İl Genel Meclis Üyeleri de eşlik ettiler.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu