fbpx
Çorum Gündemi

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’dan yoğun mesai

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, amaçlarının birlik beraberlik, kardeşlik içinde Çorum’a hizmet ederek, gelecek nesillere güzel bir ülke bırakmak olduğunu söyledi.
Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, hafta sonu esnaf ziyareti yaptı. AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ve Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar birlikte esnaflarla bir araya gelen Ceylan, ziyaretlerle sırasında karşılaştığı vatandaşlarla sohbet etti.
AK Parti olarak her fırsatta esnaflar ve vatandaşlarla bir arada olduklarını dile getiren Ceylan, “Halkın arasında, halkla birlikte hem Türkiye’nin emin adımlarla 2023 hedeflerine ilerlemesini amaçlıyor hem de halkın taleplerini kendilerinden dinliyoruz. AK Parti’nin temsilcileri olarak halkımızın ve özellikle esnafımızın teveccühüne layık olmaya gayret gösteriyoruz. Amacımız birlik beraberlik, kardeşlik içinde Çorum’a hizmet etmek. Gelecek nesillere güzel bir ülke bırakmak istiyoruz. Esnaf ve sanatkarlarımız ülkemizin yapı taşı, birlik ve beraberliğimizin özüdür. Bu minval de partimizin misyonu ve vizyonu ile hareket ederek her zaman yanlarında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Esnafımıza yaptığımız desteklerle pandemi döneminde biraz daha nefes alarak salgın dönemini atlatmalarına destek oluyoruz” dedi.
Muhtarlarla istişare etti
Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, esnaf ziyaretlerinin ardından muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.
AK Parti İskilip İlçe Başkanı Yusuf Kaya, İskilip Karaağaç Köyü Muhtarı Mehmet Oruç, Kale Mahallesi Muhtarı Ali Şahin, Yeniyol mahallesi muhtarı Seydi Demiray ile görüşen Ceylan, muhtarlardan gelen talepleri dinledi.
Devletle millet arasında köprü olan muhtarları her zaman önemsediklerini dile getiren Ceylan, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da muhtarların yanında ve emrinde olduklarını söyledi.
İSKAD’dan teşekkür
Çorum İş Kadın Derneği (İSKAD) Başkanı Semrin Kaleli ve yönetim kurulu üyeleri de Ekonomiye Giriş, Un Women BM Kadın Birimi Kadının Ekonomik Alanda Güçlenmesi Projesi kapsamında verdiği desteklerden dolayı teşekkür ettiler.
Proje ile minimum girişimci 100 kadına üretim satış ve pazarlama alanlarında yetiştirilerek istihdama dahil edileceğini kaydeden Ceylan, “Çorum’a katkı sunan, taş üstüne taş koyan tüm sivil toplum kuruluşlarımızın yanındayız. İstihdama yönelik projeleri bizim için ayrı bir önem arz ediyor” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu