Çorum Gündemi

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan’dan GENÇLERE HAVUZ, BAŞKANA İTFAİYE SÖZÜ

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Dodurga İlçesi’nde gençlere yarı olimpik yüzme havuzu sözü verirken, Belediye Başkanı Mustafa Aydın’ın itfaiye aracı talebini de geri çevirmedi.
İlçe ziyaretleri çerçevesinde Dodurga’ya giden Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkanı Mustafa Aydın ve AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Kaplan ile birlikte yapılan yatırımları da yerinde inceledi.
İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Bektaş, İl Başkan Yardımcıları Emre Turan, Mustafa Gökgöz, Erhan Yumlu, Kadri Yücel, Meral Göz, Yılmaz Peker, M Durak Çelik, Mücahit Keskinel, İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir’in de yer aldığı incelemeler sırasında yeni yapılan futbol sahasını gezen Milletvekili Ceylan, Dodurga Gençlikspor sporcularıyla sohbet etti. Doğalgaz töreninde sporculara futbol sahası sözü verdiğini hatırlatan Milletvekili Ceylan, bu sözünü yerine getirerek, 1 milyon TL’ye mal olan sentetik futbol sahasını Dodurga’ya kazandırdıklarını belirtti.
Sentetik futbol sahası ile birlikte gençlere futbol oynama fırsatının yaratıldığını dile getiren Ceylan, inşaatı devam eden soyunma odalarının ve spor salonunun tamamlanmasıyla birlikte Dodurga’nın spor kompleksine kavuşacağını vurguladı.
Taleplerinin yerine getirilmesinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür eden sporcu gençler, Milletvekili Ceylan’dan yüzme havuzu talebinde bulundular. Milletvekili Ceylan da bu talebi yerine getireceğinin sözünü verdi.
Ardından Dodurga Belediyesi tarafından bir süre önce yapımı tamamlanan İtfaiye ve Araç Garajına geçen Milletvekili Ceylan, Belediye Başkanı Aydın’dan belediyenin araç parkı hakkında bilgi aldı. Başkan Aydın, araç parkında en önemli eksiklerinin itfaiye aracı olduğunu dile getirdi.

Muğla ve çevresinde yaşanan yağın felaketinde uzun süre insanlara yardım etmek için çalışan Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ise, orada yaşadıklarını paylaştı. İtfaiye aracının öneminden bahseden Milletvekili Ceylan, Dodurga Belediyesi’ne itfaiye aracı kazandırmak için Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile konuyu görüşeceğini dile getirdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu