Çorum'dan Güncel Haberler

AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDAN 1 EKİM DÜNYA ÇOCUK GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Ak Parti Çorum İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından 1 Ekim Dünya Çocuk Gününde gerçekleştirecekleri etkinlikle ilgili bir açıklama yapıldı.

Açıklamada:

“Ak Parti Çorum İl Gençlik Kolları Başkanlığı olarak 1 Ekim Dünya Çocuk Gününde Durumu iyi olmayan ihtiyaç sahibi kardeşlerimize ve köy okullarımıza göndermek üzere “Bir Oyuncak Bir Gülümseme” sloganıyla çağrıya çıktık. Bu çağrımızla tamamen gönüllülük esasına dayanarak vatandaşlarımızdan geçmişte kullandıkları veya çocuklarının geçmişte kullandıkları oyuncaklarını bizlere ulaştırmalarını istiyoruz. Bizde bunları düzenleyip hediye paketleri yaparak kardeşlerimize ileteceğiz. 1 Ekim Dünya Çocuk Gününde bu kardeşlerimizin yüzünde bir tebessüm oluşturmak gayreti içerisindeyiz. Vatandaşlarımız bu kardeşlerimize iletmek istedikleri notları da yazarak Gönüller’inden kopan hediye edilebilecek durumdaki oyuncaklarıyla birlikte Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığımıza teslim ederek bu kampanyaya destek olabilirler. Tüm halkımızı bu sosyal sorumluluk projemize ortak olmaya davet ediyoruz.

“Haydi, 1 Ekim’de Çocuklarımızı Gülümsetiyoruz.😊
🎁🎄🧸🎈🎉🎊🎀🏎🚘🚗🤹‍♂️🤹‍♀️
1 Ekim Dünya Çocuk Gününde Çocuklarımıza oyuncaklar götürerek onların yüzünde gülümseme olacağız. Sizlerde elinizde bulunan oyuncaklarınızla bizlere destek olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıda bulunan numara İle iletişime geçmek. 
İletişim – 0 546 628 07 27
Haydi Bir Oyuncak, 
Bir Gülümseme. 
#BirOyuncakBirGülümseme “ denildi.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu