Çorum Siyaset Haberleri

AK PARTİ İL TEŞKİLATINDAN YILDIRIM’A ZİYARET

Oğuzlar'da 31 Mart Yerel Seçimlerinin zaferini kutlamak için AK Parti İl Başkanı Yusuf AHLATÇI, İl ve İlçe Teşkilatı ile birlikte Belediye Başkanı Muzaffer YILDIRIM'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım ” 31 Mart Yerel Seçimleri için 632 hane ziyaret ettik, ilçemizde çalmadığımız kapı, girmediğimiz gönül kalmayana kadar çalıştık. İlçeme hizmet edebilmek için yola çıkarken ilçeme yapılması gereken çok şey olduğunun farkındaydım. Çok çalışacağım, çok yorulacağım, gerekirse uykusuz kalacağım ama asla yoruldum demeyeceğim bunları bilerek çıktım bu yola. Gönülden çalışan yorulmaz ben ilçeme gönlümü verdim ve hizmet için geldim.  Sağolsun İlçe halkımız da bizim gönlümüzden geçeni gördü ve 31 Mart Yerel seçimlerinde bizlerin yanında oldu. Çalışmalarımızda İlçe teşkilatımızın, kadın ve gençlik kollarımızın çok desteği oldu. Onlara da destekleri için sizlerin huzurunda da ayrıca teşekkür ediyorum. Ziyaretiniz beni çok onurlandırdı, sizlerin yanımda olduğunu bilmek daha da güç verdi. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım’ın yanında ve destekçisi olduğunu belirten AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatçı; ” Teşkilat olarak her zaman yanınızdayız ve destekçiniziz. Oğuzlar’ımızın sizin çalışmalarınızla büyüyüp gelişeceğine gönülden inanıyoruz.  Seçimlerdeki zaferinizi kutluyorum ve belediye başkanlığınızın hayırlı olmasını diliyorum” dedi .

Benzer Haberler

Başa dön tuşu