fbpx
Çorum'dan Güncel Haberler

Ak Parti İskilip Teşkilatı toplantılarını telekonferans ile yapıyor.

Koronavirüs önlemleri kapsamında toplantı ve salon programlarını iptal eden AK Parti, İlçe Yönetim Kurulu Toplantısını telekonferans yöntemi ile gerçekleştirdi.

Koronavirüs önlemleri kapsamında toplantı ve salon programlarını iptal eden AK Parti, İlçe Yönetim Kurulu Toplantısını telekonferans yöntemi ile gerçekleştirdi.

Mustafa LEK Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Teşkilat çalışmaları ve gündemdeki konular değerlendirildi.

İlçe Başkanı Mustafa Lek şu açıklamalarda bulundu:

“Sağlık Bakanlığımızın aldığı tedbirler kapsamında koronavirüs ile mücadele ettiğimiz bu süreçte sosyal mesafe kuralına ve #EvdeKal çağrısına uyarak hareket ediyor ve koronavirüsün yayılmasının önüne geçmek için tedbirler alıyoruz. Kalabalık ortamlarda bu virüsün temasla yayılmasından dolayı toplantılarımızı Genel Merkezimizin de tavsiyesi ile telekonferans yöntemi ile yapıyoruz. Her hafta düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz toplantılarımızı geçen hafta da “AK Parti İskilip İlçe Başkanlığı Whatsapp grubu” muz üzerinden icra ettik. Bizler evlerimizde ya da işyerlerimizde kalmaya özen gösterirken, çalışmalarımızı da aksatmamaya çalışıyoruz. Alınan tedbirlerin vatandaşla ve parti üyeleriyle paylaşılması için bilgilendirici faaliyetlere de devam etmenin önemini biliyor ve bu anlamda çalışmalar yürütüyoruz. Son olarak 65 yaş üstü aile büyüklerimizin evlerinden çıkmamalarını özellikle rica ediyoruz. Çünkü onların bilgi ve tecrübelerine daha çok ihtiyacımız var. Bu demek değildir ki, gençlere sokakta gezmek serbest. Onlarda acil ihtiyacı olmadığı müddetçe asla dışarı çıkmasınlar. Çıkanlarda mutlaka eve girer girmez ellerini bol su ile yıkamayı ihmal etmesinler.’’ dedi.

Başa dön tuşu