Çorum Siyaset Haberleri

AK PARTİ SEÇİM ÇALIŞMALARINI HIZ KESMEDEN SÜRDÜRÜYOR

AK Parti Bayat’ta Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını büyük bir coşkuyla gerçekleştirdi.

Açılışta konuşan AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan ise 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimde Bayat’tan zafer ile çıkacaklarını kaydederek, “Bayat’ta biriz, beraberiz, tüm dava arkadaşlarımız ve hemşerilerimizle çok güçlüyüz” ifadelerini kullandı.

Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Bayat halkının her zaman AK Parti’nin yanında olduğunu ve olmaya da devam edeceğinin belirterek, “Çorum’un güzide ilçelerinden biri olan Bayatlı hemşerilerimizin göstermiş olduğu teveccüh bizleri ziyadesiyle memnun etti. Bayat da biriz, beraberiz, tüm dava arkadaşlarımız ve hemşerilerimizle çok güçlüyüz. Bu teveccüh gösteriyor ki 31 Mart’ta Allah’ın izni ile yine sandıktan zafer ile çıkacağız” şeklinde kaydetti.

Bayat’ın AK Parti ile birlikte geliştiğini ifade eden Ceylan, “Bizler merkezde yaşayan insanlarımız hangi hizmetlerden yararlanıyorsa ilçelerimizde yaşayan halkımızın, hatta köylümüzün de o hizmetleri eksiksiz olarak yararlanmasının çabasındayız. Bizler halkımızı en iyi şekilde yaşatmanın derdindeyiz” diyerek sözlerini tamamladı.

Daha sonra AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ise açılış töreninde yaptığı konuşmada, “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan İl Başkanları Toplantısında şahsıma ‘Çorum Bizim Kalemiz’ diyerek bizleri gururlandırdı. Aynı şekilde Bayat İlçemizde ‘Bizim Kalemiz’ bizlerde sizlerle gurur duyuyoruz” dedi.

Bayat’ın milletvekilliği seçimlerinde % 72 gibi bir oranla milletvekillerine destek verdiğini ifade eden Yusuf Ahlatcı, “Tüm Türkiye ortalamasının % 30 gibi bir oranla destek verdiniz Allah sizlerden razı olsun. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde %80’nin üzerinde bir oranla yine Türkiye ortalamasının üzerinde Cumhurbaşkanımıza destek vererek Çorum’da ilçelerimiz arasında birinci oldu. Allah sizlerden razı olsun. Bu başarının üstüne çıkarak 31 Mart gecesi Bayat İlçemiz birinci olarak kendine yakışanı yapacağına inancımız sonsuzdur. Gece gündüz demeden evinden feragat eden kadınlarımıza, geleceğimizin teminatı gençlerimize ve ilçe başkanımıza ve siz değerli Bayat halkımıza teşekkürlerimi bir borç biliyorum. Hepinizden Allah razı olsun” şeklinde konuştu.

AK Parti Bayat Belediye Başkan Adayı Ekrem Ünlü de konuşmasında görev süresinde yaptığı hizmetlerden bahsetti.

Konuşmalarından ardından AK Parti Bayat Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı yapıldı.Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılış kurdelesini duanın ardından Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Erol Kavuncu, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, İl Genel Meclis Başkanı Halil İbrahim Kaya, Bayat Belediye Başkanı Ekrem Ünlü ve AK Parti Bayat İlçe Başkanı Fatih Balcıoğlu kesti.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu