Çorum Siyaset Haberleri

AK PARTİ’DEN OĞUZLAR’A ÇIKARMA

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve  İl Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından Oğuzlar'da halkla ve teşkilatla buluşma gerçekleştirildi.

İlçede büyük bir sevgi ve ilgi ile karşılaşan  Ahmet Sami Ceylan ” Bu birlikteliğin 31 Mart seçimlerinde sandığa da yansımasını temenni ediyoruz. Sizlerin parti ayrımı gözetmeksizin Belediye Başkan Adayımız Muzaffer Yıldırım’ın yanında olacağına inanıyorum. 15 Temmuz’da nasıl ki hiçbir ayrım gözetmeksizin Ülkemizin birliği ve bütünlüğü için meydanlarda hep birlikteydiniz yine bu birlik ve beraberlik ile İlçemiz ve Ülkemiz adına tek yürek olup iradenizi sandığa yansıtmanızı temenni ediyorum. Her birinizin desteği çok önemli Oğuzlar’da 3000 seçmen varsa 3000’inin de oyuna talibiz. Gelin hep birlikte burada büyüyen ve gelişen bir Oğuzlar için Belediye Başkan Adayımız Muzaffer Yıldırım ile birlikte yürüyün. ” şeklinde açıklamalarda bulundu.

İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ilçe halkının ilgisinden ve sevgisinden memnuniyetini dile getirirken ” Biz farklılıklarımızı MİLLET olma potasında eriten bir büyük kültürün bir geleneğin mensuplarıyız. Oğuzlarımız da farklılıkları ile bir bütün olan, kardeşliğin ve sevginin daim olduğu bir ilçemiz. Birlikteliğimizi 31 Mart Yerel seçimlerinde iradelerini  ‘ Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Devlet ‘  ülküsü ile sandığa yansıtacağını temenni ediyorum. Biz hep birlikte Türkiye’yiz.” şeklinde açıklamalarda bulundu. AK Parti Oğuzlar Belediye Başkan Adayı Muzaffer Yıldırım ” Sayın İl Başkanıma, Sayın Milletvekilime ve İl Teşkilatına Oğuzlarımıza ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim. İnşallah 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında hemşehrilerimin desteği ile Oğuzlarımızda gönül belediyeciliğini inşa edeceğiz” şeklinde konuştu.

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatçı, AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’ın Oğuzlar ziyareti hoş tesadüflere de sahne oldu.  İl Başkanı Yusuf Ahlatcı babasının askerlik arkadaşı Oğuzlarlı Yusuf Ahlatcı ile Milletvekili Ahmet Sami Ceylan da Oğuzlarlı Ahmet Ceylan ile biraraya gelerek hatıra fotoğrafı çekindi. Vefat Eden Önceki Dönem Gençlik Kolları Başkanının Ailesine Taziye Ziyareti.

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan,  İl Yönetim Kurulu üyeleri, İlçe Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi, Belediye Başkan Adayı Muzaffer Yıldırım kanser tedavisi görürken vefat eden önceki dönem Gençlik Kolları Başkanı Akif Kürşat Basmacı’nın ailesine taziye ziyaretinde bulunarak başsağlığı dilediler.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu