Çorum'dan Güncel Haberler

ALİ VE SEVDA “EVET” DEDİ

Çorum Time İnternet Haber Sitesi Sahibi Ali Özdemir, gazete çalışanlarından Sevda İnce ile dünyaevine girdi.

Uzun süredir birlikte çalışan Sevda İnce ve Ali Özdemir, evlilik kararı almalarının ardından Altınkaya Arena’da düzenlenen görkemli düğün töreni ile hayatlarını birleştirdi.

Düğün törenine AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan ve Oğuzhan Kaya, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, MHP İl Başkanı Agah Karapıçak, AK Parti eski Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu, Çorum eski milletvekili Adnan Türkoğlu, ÇESOB Başkanı Recep Gür, Çorum Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve BİK Yönetim Kurulu Üyesi Şevket Erzen, Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, oda başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Necla – Nihat İnce çiftinin kızları Sevda ile Nuriye – Rüfet Özdemir çiftinin oğulları Ali’nin nikah şahitliğini AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan ve Oğuzhan Kaya, Çorum eski Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu, AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, Mensur Çelik ve Gülesin Demirer yaparken çiftin nikahını ise Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın kıydı.

KANAL 101 olarak, İnce ve Özdemir ailelerini tebrik eder, meslektaşlarımıza da bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu