TokatTokat Siyaset Haberleri

ALTUN HİZMETLERİN DEVAMI İÇİN ADAY

Tokat Merkez Çat Belediye Başkanı Ramazan Altun, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etmesinin ardından, hizmetlerin devamı için tekrar aday adayı oldu.

Editör-Taner Yeşilsu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret eden Çat Belediye Başkanı Ramazan Altun, hizmetlere kaldığımız yerden devam etmek için belediye başkan aday adayı olduğunu söyledi. Başkan Altun, “Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurumuzu yaptık. Mensubu olmaktan gurur duyduğum Milliyetçi Hareket Partisinin bir neferi olarak liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyin hayır dualarını aldım. Rabbim utandırmasın” diye konuştu.

ÇALIŞACAĞIZ, ÜRETECEĞİZ

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek’e görevde oldukları dönemde verdikleri destekten dolayı teşekkür eden Altun, “31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel seçimlerinde doğduğum ve yaşadığım memleketim Tokat Çat kasabası Belediye Başkan aday adaylığı için başvurumu yaptım.  Tekrar seçilmem durumunda yapmış olduğumuz hizmetlere devam edeceğiz. Çalışacağız, üreteceğiz. Partimizin yerel yönetimler felsefesi doğrultusunda hareket edeceğiz” diye konuştu.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu