fbpx
TokatTokat'dan Güncel Haberler

ANKET ÇALIŞMASI BU AKŞAM SONA ERDİ “TOKAT ENLER ÖDÜL TÖRENİ 10 NİSAN’DA”

Murat Güvercin TOKATGÜNDEM- Tokat Yayın grubu tarafından yapılan açıklamada 10 Nisan 2021 tarihinde düzenleyeceğimiz Tokat Enler ödül töreni anket çalışması 31 Mart 2021 tarihini itibarıyla bitmiştir denildi.
Kurulduğundan bu yana basın, medya ve yayıncılık sektörlerinde çok sayıda başarılı organizasyona imza atarak Tokat ilinin prestijine katkı sağlayan Tokat Gündem Gazetesi ve Tokat Kültür Haber Dergisi 21. Kuruluş Yılında 20. Tokat EN’leri Ödül Törenini gerçekleştirecek.
Tokat Yayın grubu adına bir açıklama yapan Tokat Gündem Gazetesi genel yayın yönetmeni Zekeriya Yılmaz 20.’cisi gerçekleştireceğimiz tören 10 Nisan 2021 Cumartesi günü akşam saat 18.00 ile 21.00 arasında TEMPO TV Stüdyosun da görkemli bir şekilde düzenlenecektir dedi. Gecenin sunumunu değerli sanatçımız Seyhan Güler yapacak diyen Yılmaz tören koronavirüs tedbirleri kapsamında bu yıl seyircisiz yapılacağını, ödül alacakların ise katılmak isteyen ödül sahipleri stüdyoda, katılamayacak olanlara ise ödülleri şahsen adreslerinde kendilerine teslim edileceğini söyledi.
Yılmaz törende bakan, milletvekili, medya, sanatçı, iş insanı, bürokrasi, bireysel ve sanat dünyasından birçok kişiye çeşitli kategorilerde kendi alanında yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı ödüle layık görülen kişilere ödülleri verilecektir dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu