Çorum GündemiÇorum Kültür & Sanat Haberleri

AŞK BİR ŞEY DEĞİLDİR

Çorumlu Yazar ve Oyuncu Şahin Örgel’in Trabzon Devlet Tiyatrosu tarafından sahnelenen oyunu Çorum’da sahnelenecek…

Çorumlu yazar ve tiyatro oyuncusu Şahin Örgel’in Kaleme aldığı Aşk Bir Şey Değildir adlı tiyatro oyunu Trabzon Devlet Tiyatrosu tarafından sahnelenmek üzere Çorum’a geliyor. Nihal ve Tekin çiftinin hikayesini izleyeceğimiz romantik komedi oyunu geçen yıl Trabzon Devlet Tiyatrosunda prömiyer yapmış ve izleyicisinin yoğun ilgisi ile karşılaşmıştı.

AŞK BİR ŞEY DEĞİLDİR turne kapsamında 29-30 Mart’ta Samsun’da izleyici karşısına çıktıktan sonra, 1-2 Nisan’da Çorum’da olacak, ardından 5-6 Nisan’da Kahramanmaraşlı tiyatro severlere bulaşacak oyun bunu takiben 8-9 Nisan’da Gaziantep’de seyirci huzuruna çıkarak 10 gösteri yapmış olacak.

Trabzon Devlet tiyatrosu tarafından sahnelenecek AŞK BİR ŞEY DEĞİLDİR oyununun Çorum programı 1 Nisan’da 20.30 2 Nisan’da matine, 14.00 Suare ise yine 20.30 saatlerinde olacak şekilde belirlendi.

Devlet Tiyatrolarında en çok oyunu bulunan yerli yazarlar içinde olan Şahin Örgel’in AŞK BİR ŞEY DEĞİLDİR oyunu biletleri www.biletinial.com internet adresinden ve Çorum Devlet Tiyatrosu gişesinden temin edilebiliyor.

 

Benzer Haberler

Başa dön tuşu