Çorum Siyaset Haberleri

BAĞIMSIZ ADAY KIRÇI’YA İYİ PARTİ ADAYINDAN NEZAKET ZİYARETİ

İyi Parti Çorum Belediye Başkan adayı Dr. Bilgi Terlemezoğlu, Bağımsız Çorum Belediye Başkan adayı Murat Kırçı’ya nezaket ziyaretinde bulunarak başarılar diledi. Samimi bir ortamda geçen ziyarette iki belediye başkan adayı fikir alışverişinde bulundu.

Ziyaret sırasında konuşan İyi Parti Çorum Belediye Başkan adayı Bilgi Terlemezoğlu, İçinde bulundukları seçim çalışmalarının centilmenlik sevgi ve saygı çerçevesinde geçmesi gerektiğini söyledi. Terlemezoğlu, Belediye seçimlerini kazanmaları halinde diğer adaylarla birlikte fikir alışverişinde bulunmaya devam etmek amacında olup, Çorum’un kazanması taraftarı olduklarını ifade etti.

Bağımsız Çorum Belediye Başkan adayı Murat Kırçı, yapılan ziyaretin kendisini mutlu ettiğini, insanların ayrıştırılmasından ziyade birlik ve beraberlik içerisinde olmasının gerektiğini ifade etti. Kırçı, benim fikrim dışındaki fikirlerin vatan haini gibi görülmesinin siyasetin geldiği noktayı gösterdiğini ve bunun sakıncalı olduğunu kaydetti.

“AHMET SAMİ CEYLAN’IN İYİ PARTİ HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI BENİ ÇOK ÜZDÜ”

 Bağımsız aday Kırçı, derdi makam olanların saldırılarının insafsızca olduğunu belirterek, Ahmet Sami Ceylan’ın Sungurlu’da İyi Partiyle alakalı açıklamasının kendisini çok üzdüğünü, insanların benimsediği bir insana saldırmakla bir yere varılmayacağını, ancak kendilerini küçülteceklerini dile getirdi.

“SEÇİM YARIŞININ CENTİLMENCE GEÇECEĞİNE İHTİMAL VERMİYORUM”

Murat Kırçı, bu seçim yarışının centilmence geçeceğine ihtimal vermediğini aktardı. Kırçı, yaptıkları çalışmalar sırasında Çorum’da büyük bir ekonomik krizin derinleştiğini gördüklerini, esnafın kan ağladığını belirtti.

Kırçı, yerel yönetimlerin ve resmi kurumların bağımsız olması gerektiğini, hizmet verebilmeleri için siyasetten arındırılması gerektiğini sözlerine ekledi.

 

Benzer Haberler

Başa dön tuşu