fbpx
TokatTokat'dan Güncel Haberler

BAKANA ZİYARET AKINI

Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle Milli Eğitim Bakanı olarak atanan sayın Prof. Dr. Mahmut Özer’e günlerdir ziyaret akını devam ediyor.

Perşembe günü de iki heyet birlikte ziyaret etti. TOSİAD yönetimiyle, Türkiye Gazeteciler Federasyonu heyetini, Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Mahmut Özer birlikte kabul ettiler.
TOSİAD Başkanı Av. Süleyman Kaya, Yönetim Kurulu Üyeleri Bertan Kale, Lütfü Köşker, Erdoğan Erdoğdu, Cahit Açıkkapı ve Bekir Erol’dan oluşan heyet olurken, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Genel Başkan Yardımcısı Cemal İncesoyluer ve Genel Sayman Derya Akbıyık hazır bulundu. Ziyarette heyet, sayın bakanın sıcak ilgisiyle karşılandı. Başarılı bir kariyer geçmişe sahip sayın Bakan Prof. Dr. Mahmut Özer’e, TOSİAD Başkanı Av. Süleyman Kaya kurumuna ait bir gümüş tabak, TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca federasyon plaketi, Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal İncesoyluer nostaljik bir radyo ve TOSİAD İcra Kurulu Üyesi Cahit Açıkkapı da Tokat Sandığı takdim etti.
Sayın Bakanımız Prof. Dr. Mahmut Özer’e kabullerinden ve sohbetlerinden dolayı çok teşekkür ediyor, tekrar başarılar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sıradaki Haber
Kapalı
Başa dön tuşu