fbpx
TokatTokat'dan Güncel Haberler

Başkan Aydoğan; “Yeni yılda esnafımıza bereketli helal kazançlar dilerim”

Yeni yıl mesajı yayınlayan Tokat Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Hamdi Aydoğan mesajında, “Yeni yılın insanlığa huzur, milletimize birlik ve beraberlik, esnaf ve sanatkarlarımıza sağlık, mutluluk ve bereketli helal kazançlar getirmesini dilerim” dedi.

Tokat Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Hamdi Aydoğan yeni yıl mesajı yayınlayarak esnaf ve sanatkar başta olmak üzere şehrimizin, ülkemizin ve tüm insanlığın yeni yılını kutladı. Başkan Aydoğan mesajında 2022 yılında en büyük temennisinin esnaf ve sanatkarların tezgahından bereketin hiç eksik olmaması olduğunu söyledi.

Yeni yıl mesajında, “Sevinçlerimizle, acılarımızla ve anılarımızla bir yılı daha geride bırakıyor, aydınlık ve mutlu yarınlara ulaşma umutlarımızı canlı tutarak, yeni bir yıla giriyoruz” diyen Tokat Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Hamdi Aydoğan, “Alın teriyle ekmeğini kazanan, şehrimizin ve ülkemizin ekonomisine güç katan esnaf ve sanatkarımız her şeyin en iyisine layıktır. Bu yeni yılda en büyük temennimiz esnaf ve sanatkarlarımızın tezgahından bereketin hiç eksi olmamasıdır. 2021 yılını acısıyla tatlısıyla, hüznüyle sevinciyle geride bırakırken, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkisini gösteren covid-19 belasından yeni yılda kurtulmayı umut ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, yeni yılın insanlığa huzur, milletimize birlik ve beraberlik, esnaf ve sanatkarlarımıza sağlık, mutluluk ve bereketli helal kazançlar getirmesini diler saygılar sunarım” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu