TokatTokat'dan Güncel Haberler

BAŞKAN BEKLER, “GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ GÜVENE MİNNETTARIM”

Turhal Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Yalçın Bekler, Pazar günü Ali Yücel Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen seçimlerde şahsına ve ekibine göstermiş oldukları güvene minnettar olduğunu ifade ederek, Seçim çalışmalarımız süresince bizlerin yanında yer alan ya da almayan her kim olursa olsun hepinizden güler yüz, ilgi ve alaka gördük. Bundan dolayı tüm çiftçilerimize teşekkür ediyorum. Bu seçimin kaybedeni yoktur. Kazanan Turhal Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin kıymetli üyeleri ve Tokat olmuştur” dedi.

Editör-Taner Yeşilsu

Turhal Pancar Ekicileri Kooperatifinin Pazar Günü gerçekleştirilen seçimlerinin ardından Başkan Yalçın Bekler, sosyal medya hesabından teşekkür mesajı yayımladı.

GÜVENİNİZE MİNNETTARIM

Başkan Bekler, seçimde şahsına ve ekibine gösterilen güvene minnettar olduğunu ifade ederek, “Bu görevi, layık olduğu şekilde dürüstçe, sevgiyle, yılmadan, yorulmadan çalışarak yerine getireceğimizden hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Seçim çalışmalarımız süresince bizlerin yanında yer alan ya da almayan her kim olursa olsun hepinizden güler yüz, ilgi ve alaka gördük. Bundan dolayı tüm çiftçilerimize teşekkür ediyorum. Bu seçimin kaybedeni yoktur. Kazanan Turhal Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin kıymetli üyeleri ve Tokat olmuştur. Seçim bitmiştir ve seçim ile alakalı ötekileştirme asla olmayacaktır” dedi.

SİZLERE HİÇBİR ŞEYİ VAAT ETMEDİK, SÖZ VERDİK VE SÖZÜMÜZDE DURACAĞIZ

Önlerinde 4 yıl gibi uzun bir süre olduğunu hatırlatan Başkan Bekler, “Bu süre içerisinde çok çalışarak bütün zorlukların üstesinden geleceğimize inanıyorum. Aldığımız oyların üzerimize yüklediği sorumluluğun farkındayız. Hazırladığımız projeleri, seçim öncesi elimizden geldiği kadar sizlere anlatmak için gayret gösterdik. Şimdi hayata geçirme zamanı. Turhal Pancar Ekicileri Kooperatifi’nde yaşanacak değişim ve gelişmeler çok kısa bir süre sonra gözle görülecektir. Amacımız her zaman Kooperatifimizi yüceltmek ve daha ileriye götürmek olacaktır. Sizlere hiçbir şeyi vaat etmedik, söz verdik ve sözümüzde duracağız. Seçimlerde verdiğiniz destek ve güvenin devam etmesi, tüm sorunların çözümünde, üstesinden gelebilmede, hizmetlerimizin artırılması ve hızlı bir şekilde gerçekleşebilmesinde büyük rol oynayacaktır. Hep beraber el ele vererek Kooperatifimizi hak ettiği yere getireceğiz.”

HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM

‘Seçim’ demek ‘Demokrasi’ demektir diyen Başkan Bekler sözlerini şöyle tamamladı;

“Halkın iradesine güvenmek, inanmak ve sonuca saygı duymak, halkımıza saygı duymak demektir. En güzel olan son derece seviyeli ve demokratik bir seçim sürecinden geçmiş olmamızdır. Şuna inanın ki eğer kaybeden biz olsaydık bunu da sevgi ve saygıyla karşılardık. Bizler çiftçimizin kararına her zaman inanıyoruz ve güveniyoruz. Seçim öncesinde yaptığımız çalışmalarımızda bizleri yalnız bırakmayan, desteklerini esirgemeyen, yüreklerini ve coşkularını ortaya koyan, bizlere oy veren ya da vermeyen tüm Kooperatif üyelerimize, üye olmadan dışarıdan destek veren gönüldaşlarımıza, seçim süresinde ve sonrasında son derece seviyeli davranan diğer rakip aday arkadaşlarımıza, bize bu kutsal görevi layık gören tüm çiftçilerimize bıkmadan yorulmadan bizleri takip eden değerli basın mensubu arkadaşlarımıza, seçim öncesinde ve sonrasında özveri ile görev yapan tüm kamu kurum ve kuruluşlarına, seçimlerde özveri ile çalışan Emniyet teşkilatımızın kıymetli mensuplarına, Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’nün kıymetli çalışanlarına ve görev yapan personeline, seçim koordinasyonundan sorumlu olan Bakanlık Temsilcilerine, seçimde görev alan ve divan başkanlığı yapan Pankobirlik Genel Müdürlüğü temsilcisi Sayın: Murat Akar ve onun nezdinde Kooperatifimize her türlü desteği sunan Pankobirlik Genel Başkanı Sayın; Ramazan Erkoyuncu ve Pankobirlik Genel Müdürü Sayın: Tolga Demirhan’a seçimlerin demokratik bir ortamda yapılmasına katkı sunan siyasi parti temsilcilerine ve Tokat’ımızın kıymetli milletvekillerine, seçimle ile alakalı tüm tedbirlerin alınmasında her türlü desteği veren Vali Yardımcımız Sayın: Osman Sarı ve Tokat Valimiz Sayın: Numan Hatipoğlu’na, teşekkür eder, en derin saygılarımızı sunarım.”

​​​​​​​

 

 

 

 

Benzer Haberler

Başa dön tuşu