Samsun

Başkan Demi̇r: “Eği̇ti̇mdeki̇ Gücümüz Geli̇şi̇me Katkı Sağlayacak”

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ‘24 Kasım Öğretmenler Günü’ nedeniyle kurumda görev yapan öğretmenler ile bir araya geldi. Programda konuşan Başkan Demir, “Bu meslekle insanlarla büyük bir bağ kuruyorsunuz. Samsun’un daha fazla gelişmesi hem Karadeniz Bölgesi’ni hem de ülkemizi olumlu yönde etkileyecek. Bizim eğitim alanındaki gücümüz de bu gelişime katkı sağlayacak” dedi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan Aile Yaşam Merkezleri, Bilim Samsun, Samsun Keşif Kampüsü, Mavi Işıklar Eğitim, Dinlenme ve Rehabilitasyon Merkezi, Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı öğretmenler ve spor branşında görev yapan öğretmenler için 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle kahvaltı programı düzenlendi. Büyükşehir Belediyesi Çok Amaçlı Salonda gerçekleştirilen programa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Büyükşehir Belediyesi bürokratları katıldı.

“Eğitimdeki gücümüz gelişime katkı sağlayacak”

Programda konuşma yapan Başkan Demir, “Büyükşehir Belediyemizde görev yapan tüm öğretmenlerimizle burada birlikte olmak istedik. Bu meslekle insanlarla büyük bir bağ kuruyorsunuz. Halkımızla iç içe geniş bir yelpazede eğitim yapan insanlarsınız. Samsun sanat, kültür, spor, sağlık, eğitim her alanda gelişimini sürdüren bir kent. Hep birlikte çalışarak çok daha güzel işlere imza atacağız. Samsun’un daha fazla gelişmesi hem Karadeniz Bölgesi’ni hem de ülkemizi olumlu yönde etkileyecek. Bizim eğitim alanındaki gücümüz de bu gelişime katkı sağlayacak. Hep birlikte sizlerin gayreti ve samimiyetiyle bunları geliştireceğiz. Kendi alanımız doğrultusunda en iyi işlere imza atacağız, içinizden biri bir şeyi değiştirebilir. Kendi gücünüzün yaptığınız çalışmalarla farkına varın. Bu gayreti maksimum seviyeye çıkarma noktasında işbirliği içinde olalım, kendimizi değerlendirelim. Yaptığımız çalışmalarla kentimizin 17 ilçesindeki tüm vatandaşlarımızın hayatına dokunacağız. Herkesi değerli kılacağız, nitelikli hale getireceğiz. Bu şehrin nesli, bu şehrin insanları dünyanın en başarılı insanları olacak. Bu konudaki gayretleriniz bizler için çok önemli, bize katkı sağlayacak her arkadaşımızın fikrini çok önemsiyoruz. Tüm bu duygu düşüncelerle 24 Kasım Öğretmenler Gününüzü kutluyorum” diye konuştu.

Başkan Demir, konuşmasının ardından katılan öğretmenlere hediye takdim etti.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu