Çorum Siyaset Haberleri

BEHİÇ AKKAŞ, TOBB 75’İNCİ GENEL KURULDA GÖREV ALDI

  • Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Behiç Akkaş, yarın düzenlenecek olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) 75’inci Genel Kurulunda, Sosyal Politikalar Kurulu Raportörü olarak görev aldı.
    TOBB 75. Genel Kurulu öncesinde, TOBB bünyesindeki komisyon ve kurullar, TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri’nin de katılımıyla ayrı ayrı toplandı. Raportörlüğünü Sungurlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Behiç Akkaş’ın üstlendiği Sosyal Politikalar Kurulu TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Özgener’in iştiraki ile toplandı.
    Toplantı sonrası Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, komisyon ve kurulların üyeleriyle bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu.
    Raportörlüğünü Sungurlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Behiç Akkaş’ın üstlendiği Sosyal Politikalar Kuruluda, TOBBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile bir araya gelerek, 75’inci Genel Kurul öncesinde değerlendirmelerde bulundular.
    Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 75. Genel Kurulu 02 Mayıs 2019 tarihinde belirlenen gündem uyarınca Ankara’da TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sosyal Tesislerinde yapılacak.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu