Çorum'dan Güncel Haberler

Beklenen Açıklama TSO’dan Geldi.

TSO’ dan, Halkbankası’nın vermiş olduğu iftar programına alınmayan basın mensupları ile ilgili açıkmala yapıldı.

Açıklamada, “Halkbank A.Ş.’nin ev sahipliğinde 22 Mayıs 2019 Çarşamba günü iş dünyası ve yerel dinamikleri bir araya getiren iftar yemeği organizasyonu gerçekleştirilmiştir. Tüm Türkiye’de sadece Çorum ilimizde yapılan ve geleneksel hale gelen iftar yemeği ile ilimizin yerel dinamikleri ve iş dünyasının bir araya gelmesi hedeflenmekte olup, bu doğrultuda yapılan organizasyon ile ciddi bir katılım sağlanmış ve amacına ulaşmıştır.

Hemşehrimiz Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan’ın yaptıkları, Çorum ilimize bakışının ve samimiyetinin bir göstergesidir. Birlik, beraberlik ve kaynaşma yemeği olan iftar yemeklerinin ayrıştırıcı, ayırt edici ve dışlayıcı olması ne Genel Müdürün ne TSO’nun ne de Bölge Koordinatörünün yaklaşımı olamaz. İftar akşamında basınla yaşananlar, kurumsallık adına büyükşehir uygulamalarının bizim gibi Anadolu şehirlerinin samimiyeti ve dürüstlüğü ile bağdaşmayacağı bir kez daha görülmüştür.

Gerek Halk Bankası Genel Müdürümüz Osman Arslan, gerek iş dünyası, gerekse Halk Bankası Bölge Koordinatörlüğü Çorum ilimizin güzide basını ile her platformda beraber olmaktan onur ve keyif almıştır.

Bunun dışında, başka hesaplar yapmak, birlik ve beraberliğe ve iyi niyete aykırıdır. Kamuoyunun bilgisine sunulur” denildi.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu