fbpx
Çorum Gündemi

Belediye’den Fen Lisesi 1. Cadde’ye asfalt

Çorum Belediyesine bağlı ekipler Çorum’un tüm mahallelerinde asfalt çalışmalarını büyük bir hızla sürdürüyor. Belediye, yeni yerleşim alanlarından Çepni Mahallesi Fen Lisesi bölgesinde çalışmalarını yoğunlaştırdı. Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Fen Lisesi 1. Caddede devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

 

Şehrin ihtiyaç duyulan tüm bölgelerinde asfalt ve altyapı çalışmalarını gece gündüz sürdürdüklerini ifade eden Başkan Aşgın, “Şehrin yeni yerleşim alınlarından Fen Lisesi bölgesinde asfalt çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. Fen Lisesi 1. Caddede ekiplerimiz büyük bir gayretle çalışıyor. 630 metre uzunluğundaki caddenin asfaltını kısa sürede tamamlayıp hizmete sunacağız.” dedi.

 

Belediye Başkan Yardımcısı Alper Zahir ve Fen İşleri Müdürü Seyit Ünaldı’nın da hazır bulunduğu inceleme gezisinde bölgenin altyapı çalışmaları hakkında da açıklamalarda bulunan Başkan Aşgın, “Bu bölgede daha önce yağmursuyu, kanalizasyon, içmesuyu gibi altyapı çalışmalarını daha önce tamamlamıştık. Hemşehrilerimizin daha güzel ve daha modern bir Çorum’da yaşamaları için aşkla çalışıyoruz.” dedi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu