fbpx
Çorum Gündemi

BİRLİKTE AKŞAM GEZİSİ!

AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi ve AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ve İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ile birlikte akşam ziyaretlerine çıktı.
TBMM’de tatil öncesinde yoğun geçen günlerin ardından Çorum’a dönen Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Çorum’da da gece-gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor.
Ceylan, kendisini gibi Çorum’a hizmet için mesai mefhumu bilmeyen İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı ve Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ile birlikte dün akşam bazı mekanları ve esnafları ziyaret etti.
Ziyaretler sırasında Milletvekili Ceylan, İl Başkanı Ahlatcı ve Belediye Başkanı Aşgın,  Bahçelievler Mahallesi Pir Baba Parkı Belediye Sosyal Tesislerinde bulunan vatandaşlarla görüştü. Vatandaşların çay sohbetine dahil olan Ceylan, Ahlatcı ve Aşgın, hem hal-hatır sordular, hem de çeşitli konularda fikir alışverişinde bulundular.
Milletvekili Ceylan, vatandaşların sorunlarını da dinlerken, Kurban Bayramlarını da tebrik etti. Ceylan, “Dostluğu, sevgiyi ve geleceği, hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim” dedi.
Milletvekili Ceylan, daha sonra ise gece gündüz demen insanların ve memleketin huzuru için çalışan polis memurlarıyla da görüştü.
Yavruturna Mahallesi’nde faaliyet gösteren bazı esnafları da ziyaret eden Milletvekili Ceylan ve beraberindeki heyete İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Bektaş da dahil oldu. Ceylan ve beraberindekiler, esnafların da sorunlarını dinlerken, bayramlarını tebrik ederek, “Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirme” dileğini ilettiler.
Milletvekili Ceylan, Yavruturna Mahallesi Tekel Sokakta faaliyet gösteren bir kıraathaneye de uğrayarak oyun oynayan gençlerle sohbet etti.

Ceylan, çorum Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz Konserleri etkinliğine de katıldı. İl başkanı Yusuf Ahlatcı, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Bektaş ve programın ev sahipliğini yapan Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ile Çorumlu Sanatcı Cemalettin Kurtoğlu’nun konserini dinleyen Milletvekili Ceylan, konserin ardından da alanı dolduran vatandaşlarla sohbet etme imkanı buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu