Çorum Ekonomi HaberleriÇorum Kültür & Sanat Haberleri

ÇANAKKALE GEZİSİ VE FUAR HAZIRLIKLARI TAMAM

Çorum Oto Tamirciler Esnaf Odası tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen İstanbul Auto mechanica Fuarı ve Çanakkale kültür gezisi için hazırlıklar tamamlandı.

Konu hakkında açıklamada bulunan Oto Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Necmettin Uzun, fuar ve kültür gezisi için 6 Nisan Cumartesi günü saat 21.00’de ÇESOB Binası önünden İstanbul’a hareket edeceklerini bildirdi.

7 Nisan Pazar günü TÜYAP’ta gerçekleştirilecek olan Auto mechanica Fuarına katılacaklarını ifade eden Necmettin Uzun, fuarın ardından Boğaz’da tekne turu yapacaklarını daha sonra ise Çanakkale’ye hareket edeceklerini dile getirdi. 8 Nisan Pazartesi günü ise Çanakkale Şehitliği’ni ziyaret edeceklerini belirten Uzun, “Bu tür gezilerin Çorumlu esnaf ve sanatkarımızın hem ecdadımızın verdiği o kutsal mücadeleyi yakından görmeleri hem de sürekli yenilenen teknolojiyi yakından tanımaları adına yararlı olacağını düşünüyoruz” dedi.

Başkan Uzun ayrıca, fuar organizasyonu ve Çanakkale gezisinin hazırlanmasında ve organizasyonunda emeği geçen Oda Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri ile Oda Genel Sekreterine teşekkür etti.

 

 

Benzer Haberler

Başa dön tuşu