fbpx
TokatTokat'dan Güncel Haberler

ÇETİN PAŞA’DAN KAYA’YA ZİYARET

Bir dizi ziyaretler için Tokat’ta gelen Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin mi resmi ziyaretler sonrası Av. Süleyman Kaya’yı ofisinde ziyaret ederek kendisini Ankara’da ziyaret eden Kaya’ya iadeyi ziyaret yaptı.

Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin bir dizi ziyaretler için Tokat’taydı. Tokat ziyareti kapsamında Tokat Valiliğini, Tokat Belediyesini, Gaziosmanpaşa Üniversitesini, Tokat Emniyet İl Müdürlüğünü ve Tokat İl Jandarma Alay Komutanlığını ziyaret eden Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin kısa bir şehir turu yaptı.

Orgeneral Arif Çetin Paşa resmi ziyaretler sonrası Av. Süleyman Kaya’yı ofisinde özel olarak ziyaret ederek kendisini Ankara’da ziyaret eden Kaya’ya iadeyi ziyaret yaptı. Çetin Paşa ve heyetini Süleyman Kaya ile birlikte TOSİAD İcra Kurulu Üyesi Cahit Açıkkapı, TOSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Bertan Kale ve TOSİAD Medya ve İletişim Başkanı Cemal İncesoyluer karşıladı.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette kendisine dostum diye hitap ettiği Av. Süleyman Kaya’ya çeşitli hediyeler sunan Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin’e TOSİAD Başkanı Av. Süleyman Kaya’da günün anısına hediyeler takdim etti. Öte yandan Tosiad İcra Kurulu Üyesi Cahit Açıkkapı içi dolu Tokat Sandığı takdim ederken, Tosiad Yönetim Kurulu Üyesi Bertan Kale de kendi imalatı hediye sundu. Cemal İncesoyluer ise, Tokat Gazeteciler Cemiyetinin klasik hediyesi nostalcik bir radyo hediye etti.

Z iyaretinden oldukça memnun kaldığını ve Tokat’ı yakınan bilip tanıdığını söyleyen Çetin Paşa sıcak misafirperverliği için Başkan Kaya’ya teşekkür etti. Emanet aldığı Jandarma Genel Komutanlığının başarılarının devam edeceğini söyleyen Çetin Paşa, Türk Jandarmasının, Türk Silahlı Kuvvetlerinin ve Türk Emniyet Güçlerinin başarısına kimsenin gölge düşüremeyeceğini belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TOSİAD Başkanı Av. Süleyman Kaya, TOSİAD Yönetimi ile birlikte kendilerini ağırlamaktan mutluluk ve gurur duyduklarını ifade ederek ziyaretlerinden dolayı Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin’e teşekkür etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu