Çorum'dan Güncel Haberler

CEVİZ BİTTİ ELMA BAŞLADI: 2’Sİ AĞIR 4 KİŞİ AĞAÇTAN DÜŞEREK YARALANDI!

Ceviz sezonunun tamamlanmasıyla ceviz toplarken ağaçtan düşerek yaralanan sayısında gün geçtikçe azalma görülürken şimdi de elma ağacından düşen vatandaşların yaralanarak acil servislere başvurduğu öğrenildi.

Hafta sonunda Çorum merkez ve ilçelerinde toplam 4 vatandaşın elma veya diğer meyve ağaçlarından düşerek yaralandığı bildirildi. İskilip ilçesi Dedekargın köyünde ikamet eden 66 yaşındaki H.T. isimli şahsın bahçesindeki elma ağacından düşerek ağır yaralandığı, yaralı şahsın İskilip Devlet Hastanesinde yapılan tedavisinin ardından ileri tetkik ve tedavi için Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildiği öğrenildi.

Çorum merkeze bağlı Yukarısaraylı köyünde ikamet eden 44 yaşındaki S.A.M isimli şahsın da bahçesindeki elma ağacından düşerek ağır yaralandığı, yaralı şahsın Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındığı belirlendi.

Hayati tehlikesi devam eden 2 vatandaşın da tedavisinin sürdüğü belirtildi.

İskilp’in diğer bir köyü olan Seki köyünde ikamet eden İ.K.’nın ve Kargı ilçesine bağlı Pelitçik köyünde ikamet eden M.Ö’nün ise elma toplarken ağaçtan düşmesi sonucu hastanede tedavi altına alındığı ve hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu