fbpx
ÇorumÇorum GündemiÇorum'dan Güncel Haberler

CEYLAN VE AŞGIN GENÇ ESNAF VE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Ceylan, hafta sonunu esnaf ve vatandaşlarla hasbihal ederek geçirdi. YKS’ye girecek olan öğrencilere sınav öncesi başarı dileklerinde bulunarak moral verdi.
AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve Çorum İl Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, Bahçelievler mahallesi Bahabey Caddesi ve Yavruturna Mahallesi’nde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti.
“Allah’ım yüreğinizdeki güzelliklerinizi iş hayatınıza yansıtsın, dileklerinizin gerçek olacağı bereketli günlerinizin olmasını diliyorum” temennisinde bulunan Ceylan, pandemi sürecinin temmuz ayı başında sonra biteceğini söyleyerek moral verdi.
Kendiside esnaf çocuğu olan Milletvekili Ceylan, TBMM çalışmaları sonrası bulduğu her fırsatta Çorum esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek, karşılıklı fikir alışverişinde bulunmaya devam ediyor.
Ceylan, hükümet olarak yaşanan pandemi dönemini geride bırakabilmek için çalışmaların aralıksız olarak devam ettiğini belirtti.
Çorum esnafı ve vatandaşlar ise Milletvekili Ceylan’ın her fırsatta kendilerini ziyaret etmesinden çok memnun olduklarını, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve sizlerden Allah razı olsun her zaman bizlerin hal ve hatrını soruyorsunuz ne zaman arasak bizlere cevap veriyorsunuz diyerek temennilerini ilettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sıradaki Haber
Kapalı
Başa dön tuşu