Çorum Gündemi

Ceylan’dan ihtiyaç sahibi aileler için büyük hamle!

Sık sık engelli vatandaşlara ve hasta yakınlarına yaptığı yardımlarla gündeme gelen AK Parti MKYK Üyesi ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, bu kez ihtiyaç sahibi aileler için Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık ile bir araya geldi.
Ceylan, yapılan görüşmeler sonrasında yaklaşan zorlu kış şartlarında ihtiyaç sahibi ailelere yapılacak yardımlar için Çorum Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na 1 Milyon TL gönderilmesini sağlayacak.

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, “Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Derya Yanık ile bir görüşme gerçekleştirdik. Yaklaşan kış şartları dolayısıyla ihtiyaç sahibi ailelerimizin ihtiyaçlarının giderilmesi için 1 Milyon TL’yi Çorum Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızın hizmetine sunacağız. Her zaman yanlarında olmaktan mutluluk duyduğum ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Biz sosyal devlet anlayışının gereğini yerine getirirken, vatandaşımızın sıkıntılarını gidermek ve onların refah seviyelerini yükseltmek için elimizi taşın altına koymaktan çekinmeyeceğiz” dedi.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu