TokatTokat Siyaset Haberleri

CHP TURHAL’DA SÜRPRİZ YAPTI

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Tokat Turhal Belediye Başkan adayı Erdem Ural’ı göstererek büyük bir sürprize imza attı.

Editör-Taner Yeşilsu

31 Mart Yerel Seçimlerinde CHP Turhal Belediye Başkanlığı aday adaylığı için müracaat eden ve adaylıkları kabul edilen Hatice Topçuoğlu Gök ve Birol Gül bugün büyük bir sürprizle karşı karşıya kaldılar. Her iki aday törenle yaptıkları müracaatın ardından CHP Tokat İl Başkanlığı’nda düzenlenen aday adayı mülakatına İlçe Başkanı Hasan Yücel Resuloğlu ile birlikte katıldılar. Buradaki mülakatın ardından çalışmalarına başlayan her iki aday bugüne kadar hiçbir müracaatı olmayan bir aday ile bir anda karşı karşıya kalarak kendilerinin adaylıklarının iptal olduğu ortaya çıktı.

CHP TURHAL’DA SÜPRİZ YAPTI

CHP Turhal İlçe Başkanı Hasan Yücel Resuloğlu, kendi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “CHP Turhal Belediye Başkan adayımız Erdem Ural hayırlı olsun” diyerek büyük bir sürprize imza attılar.

CHP Tokat İl Başkanı Çağdaş Kurtgöz, Turhal İlçe Başkanı Hasan Yücel Resuloğlu ve Belediye Başkan adayı Erdem Ural, CHP Genel Merkezi’nde Tokatlı İstanbul Milletvekili ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Özgür Karabat ile birlikte Genel Başkan Özgül Özel’i makamında ziyaret ettiler. Ziyaretin ardından yapılan paylaşımla CHP Turhal Belediye Başkan adayı Erdem Ural olduğu ifade edilerek büyük bir sürprize imza attılar.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu