fbpx
ÇorumÇorum GündemiÇorum'dan Güncel Haberler

ÇORUM 2023’E HAREKETLİ BİR EKONOMİ İLE GİRECEK

Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, NK Karavan Çorum ve Bölge Bayii açılışında konustu.

 

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Çorum’un 2023’e hareketli bir ekonomi ile gireceğini belirtti.

NK Karavan Çorum ve Karadeniz Bölge Bayiliği tanıtımına katılan Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, yaklaşık 1.5 yıldır dünyada salgın illeti ile mücadele edildiğini belirtirken, Türkiye’nin bu süreci en az zayiat ile geçirdiği kanaatinde olduğunu vurguladı.

Pandemi sürecini Türkiye’nin özellikle ihracaatta avantaja çevirdiğine dikkat çeken Ceylan, “Pandemi sürecinde esnaflarımızın çektiği sıkıntıları bende bir esnaf evladı olarak ve esnaflık yaparak yakından biliyorum. Önümüzde daha güzel daha hızlı çalışacağımız günler yakındır inşallah. Birlik ve beraberlik içerisinde ekonomideki canlanmayı hep beraber göreceğiz.” dedi.

Her hafta sonu Çorum’a geldiğinde yeni iş yerlerini açtıklarını ifade eden Ceylan, “Bu bizleri son derece mutlu etmektedir. Rabbim yeni iş yeri sahiplerimizin sayısını artırsın” diye konuştu.

“2023’e Çorum olarak da hareketli bir ekonomi ile gireceğimizden de kimsenin şüphesi olmasın. Yeter ki, Cumhurbaşkanımıza Allah sağlık, sıhhat ve uzun ömür versin

bundan hiçbir kimsenin şüphesi olmasın” diyen Ceylan, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 2023, 2053 ve 2071 Türkiye’sine 85 milyon vatandaşımızla birlik ve beraberlik içerisinde refah seviyesine ulaştığımızda daha mutlu olacağız.

Kimsenin ırkına, diline, mezhebine ve rengine bakmadan tüm renkleriyle bir olacağız beraber olacağız ilk önce Türkiye olacağız daha sonra Çorum olacağız. Çünkü biz memleketimizi seviyoruz, ülkemizi seviyoruz başka bir memleketimiz yok” açıklamasında bulundu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu