Çorum'dan Spor Haberleri

Çorum için hep birlikte, hep beraber….

Olayların kahramanlarından olan Hamit Işık, Salim Koldaş, Mustafa Özcan, Mustafa Ercan, Tuncay Koçak gibi isimler ve emeği bulunan herkese bu duyguyu yaşattıkları için teşekkürü borç biliriz

“Her şey Çorum için.” değimini dün oynanan final maçında gördük. Siyaseti bıraktılar Çorum için birlikte oldular. Yeni Çorumspor’un 2.’ lige yükseldiği maçta siyasilerden ve Çorumun bir çok kesiminden güzel kareler yansıdı objektiflere.

Adana’ya giderek maçı seyreden; Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Tufan Köse, Oğuzhan Kaya, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, Akparti Merkez ilçe Başkanı Erhan Akar, CHP İl Başkanı Eray Tüfekçi gibi bir çok siyasi isimde siyaseti ve particiliği bir kenara bıraktılar, hep birlikte Çorum dediler.

Çorum için sergilenen bu birliktelik tüm vatandaşlarında taktirini topladı. Ayrıca “vatandaşlar bu birlikteliğe vesile olan Fatih Özcan’ ada sevgilerini bildirirken, olayların kahramanlarından olan Hamit Işık, Salim Koldaş, Mustafa Özcan, Mustafa Ercan, Tuncay Koçak gibi isimler ve emeği bulunan herkese bu duyguyu yaşattıkları için teşekkürü borç biliriz” dediler. Çorum için hep birlikte, hep beraber.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu