Çorum Gündemi

ÇORUM’U BAŞARIYLA TEMSİL EDİYORUZ 

Kadın ve erkek takımlarının Çorum’u en üst lig olan süper ligde başarıyla temsil ettiğini belirten Antrenör Mesut Kuşşgöz, kız takımının 8. Sırada olduğunu, erkek takımının ise 3. Sırada bulunduğunu anlattı. Antrenör Mesut Kuşgöz, Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi büyük bütçelere sahip takımları geride bıraktıklarını açıkladı. 2. Lig bayan takımının ise ligin en genç 4 takımından biri olduğunu ve ligde şu anda namağlup lider durumda olduğunu bildiren Antrenör Mesut Kuşgöz, sporcuların genel başarılarıyla ilgili de bilgileri paylaştı.

Özel sporcularda Avrupa 2.’ncisi sporcularının olduğunu dile getiren Kuşgöz, Down sendromlu sporcularda da dünya ikincisi ve Avrupa şampiyonu sporcuların bulunduğunu ifade etti.

TSO’DAN BURS VE İŞ SÖZÜ

Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal, Masa Tenisi sporcularına desteklerinden dolayı Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve İl Başkanı Yusuf Ahlatcı’ya teşekkür etti. Antrenör Mesut Kuşgöz’ün kendilerine destek için geldiğinde içinde bulundukları durumu ve yapmak istedikleri anlattığında etkilendiğini dile getiren TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal, Ticaret ve Sanayi Odası olarak Masa Tenisi takımına destek çıkacaklarını bildirdi. Başaranhıncal, tüm sporculara TSO adına üniversite burs sözü verirken, ayrıca üniversiteyi bitirdiklerinde de kendi adına iş taahhüt etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir