TokatTokat'dan Güncel Haberler

‘DİPLOMALI HIYARCI’ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE EVLENDİ

Tokat’ın Turhal İlçesi’nde pazarcılık yapan ve ‘Diplomalı Hıyarcı’ lakabıyla tanınan Uğur Karahan’ın düğün töreni renkli görüntülere sahne oldu.

Editör-Taner Yeşilsu

Turhal’da kendi ürettiği salatalıkları pazarda satan Uğur Karahan, bilinen adıyla ‘Diplomalı Hıyarcı’ hayatına yeni bir sayfa açtı. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunu olan ve iş bulamayınca baba mesleği olan salatalık üretim işinin başına geçen Karahan, renkli görüntülerle dünya evine girdi.

‘DİPLOMALI HIYARCI’ PANKARTIYLA MİSAFİRLERİ KARŞILADI

İstanbul’da yapılan düğünün ardından Turhal’da yapılan düğüne gelen misafirleri, “Diplomalı Hıyarcının Düğününe Hoş Geldiniz” yazılı bir pankart ile karşılayarak, kendine has bir neşe kattı. Düğüne katılan Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, damat Karahan’a altın takarak ömür boyu mutluluklar diledi.

DİPLOMALI HIYARCI’DAN TEŞEKKÜR

Diplomalı hıyarcı Uğur Karahan, düğünü Diplomalı Hıyarcı pankartıyla kapattıklarını ifade ederek, “Bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan Turhal Belediye Başkanımız İlker Bekler’e, eşimize, dostumuza, sevenlerimize can-ı gönülden çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız. Çok Mutlu olduk” diye konuştu.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu