Çorum'dan Güncel Haberler

dolu hasarında zarar büyük.

Saygınlar Oto Genel Servis yetkililerinden uyarı; dolu hasarında mağduriyet yaşamayın.

Çorum’da yaşanan dolu yağışından bir çok araç zarar gördü.

Saygınlar Oto Genel Servis yetkililerince verilen bilgiye göre; Çorum genelinde dolu yağışından dolayı bir çok araç ağır hasar gördü. Yağışın ardından bir çok aracın dolu hasarından kaynaklanan hasarlardan dolayı servislere geldiğini bildiren yetkililer. “ dolu hasarlarından kaynaklanan çökme ve diğer hasarlardan kaynaklı hasarlar servisimizde özenle ve en hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Dolu hasarlarından kaynaklanan göçük hasarlarının araçların orijinal olması durumunda boyaya zarar verilmeden yapılmaktadır. Bu bağlamda servisimizde bulunan ekiplerimiz itinalı bir şekilde çalışmaktadırlar. Dolu hasarına maruz kalan araçların güvenli bir şekilde oto servisimizde garantili olarak yapılmaktadır.” Dedi. Şehir dışından gelen bazı kişilerin dolu hasarlarını yapıyoruz adı altında vatandaşları mağdur edebileceklerini, vatandaşların tanıdıkları ve işlerine güvendikleri oto servislere gitmeleri konusunda uyardı.

Yağış nedeniyle araçlarda meydana gelen hasarın, boyasız göçük düzeltme yöntemiyle kolaylıkla düzeltilebileceğini ifade den Saygınlar Oto Yetkilisi Birkan Demirci, müşteri yoğunluğunu fırsat bilerek fiyatları anormal seviyelere çeken bazı firmaların, kalitesiz hizmet vererek araçlarda daha büyük zararlara yol açtığını dile getirdi.

Kaliteli ve profesyonel göçük düzeltme onarımı yapan firmaların fiyatlarının uygun, hizmetlerinin de güvenilir olduğunu bildiren Demirci “Vatandaşlarımız, göçük düzeltme yaptırırken daha büyük mağduriyetler yaşayabilir.

Merdiven altı diye tabir edilen, ruhsatsız iş yerlerinde, göçük düzeltme eğitimi almamış ustaların elinde vatandaşlarımızın ilk bakışta fark edemedikleri daha büyük hasarlar oluşabilir. Son üç gündür bu konuda yüzlerce mağdur ile karşılaştık.” diye konuştu.

 

Benzer Haberler

Başa dön tuşu