ÇorumÇorum'dan Güncel Haberler

GENÇ MÜSİAD’DAN MÜFTÜYE ZİYARET

Çorum Genç MÜSİAD Başkanı Emre Çıtak, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Çorum İl Müftülüğüne atanan Muharrem Biçer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Genç MÜSİAD Başkanı Emre Çıtak; ‘’Yeni Müftümüze başarılar diliyoruz. İnşallah Çorum’da güzel işlere imza atacaktır. Genç MÜSİAD ailesi olarak geçmişte olduğu gibi bugünden sonrada Çorum İl Müftülüğümüz ile iş birliği içerisinde olacağız. Sayın Müftümüze görevlerinde üstün başarılar diliyoruz’’ dedi.

‘BU YAZ CAMİDEYİM’ PROJESİ İÇİN PROTOKOL İMZALANDI

Çorum İl Müftüsü Muharrem Biçer’e proje hakkında bilgilerde veren Genç MÜSİAD Başkanı Emre Çıtak; ‘’Genç MÜSİAD olarak her yaz geleneksel hale getirdiğimiz ‘Bu Yaz Camideyim’ projemizi bu yılda devam ettireceğiz. Bugün hem bu projemiz ile ilgili Müftümüzü bilgilendirmek hem de protokol imzalamak için bir araya geldik. Her yıl bu güzel projeyi farklı Camilerimizde gerçekleştiriyoruz. Geçen yıl Fatih Sultan Mehmet Camii’nde projemizi faaliyette geçirmiştik. Bu yıl ki projemizi hangi Camide gerçekleştireceğimiz ilerleyen günlerde netlik kazanacaktır. Müftümüze tekrardan görevinde başarılar diliyoruz ve kendisine göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyoruz’’ dedi.

Çorum İl Müftüsü Muharrem Biçer ise; ‘’Genç MÜSİAD ailesine bizleri ziyaret ettikleri için ve her yıl düzenledikleri ‘Bu Yaz Camideyim’ projesi için teşekkür ediyorum. Çocuklarımız bu tür etkinlikler ile hem Alemlere Rahmet olarak indirilen Kuran-ı Kerimi öğreniyor hem de İslam dinimizin güzelliklerini yaşıyorlar. Böylesi güzel projelerde bizde vesile olduğumuz için ayrıca mutluluk duyuyoruz’’ dedi.

 

Benzer Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu