TokatTokat Kültür & Sanat Haberleri

“GÖZÜM AYDIN TOKAT’A GİTMEK GEREK” FİLMİ İZLEYİCİSİYLE BULUŞUYOR

Tokat’ı tanıtmak amacıyla çekilen “Gözüm Aydın – Tokat’a Gitmek Gerek” filmi 19 Kasım Pazar günü izleyicisiyle buluşuyor. Senaryosunu Tokatlı tiyatro sanatçısı Orhan Şeref Ayça’nın yazıp yönettiği film, dram, komedi ve yol türlerinden oluşuyor.

Editör-Taner Yeşilsu

Senaryosunu Tokatlı tiyatro sanatçısı Orhan Şeref Ayça’nın yazıp yönettiği film, dram, komedi ve yol türlerinden oluşan hikayelerle izleyicileri Tokat’a götürecek. Fragman gösteriminde, Gözüm Aydın oyuncuları, Ecem Barış Gümüş, Birce Adıgüzel, Erhan Bozyel, Hüseyin Ünsal Bilir ve diğer oyuncuların performansları dikkat çekti. Filmin, Tokat’ın doğal güzelliklerini ve kültürünü yansıtan görüntüleri ile Tokatlı izleyicilerden büyük ilgi görmüştü.

Tokat İli Dernekler Federasyonu Başkanı İlhami Özel, gösterime girecek olan filim hakkında yaptığı açıklamada şunlara değindi,”Tokdef – Tokat İli Dernekler Federasyonu’nun katkılarıyla; Tiyatro oyuncusu- yazar- yönetmen Tokat’lı hemşehrimiz, Sayın Orhan Şeref Ayça’nın senaryosunu yazıp, yönetmenliğini yaptığı bir Tokat filmi seyircisi ile nihayet buluşuyor.19 Kasım Pazar günü 13-15:00 saatleri arasında İstanbul Anadolu yakası Mustafa Öncel Kültür ve Spor Kompleksi Veysel Karani Recep Tayyip Erdoğan caddesi 34885 Sancaktepe adresinde seyircisiyle buluşacak. Tüm hemşehrilerimiz davetlidir. Bu film dram, komedi ve yol hikayeleri ile hep beraber Tokat’a götürecek bizleri. “Tokat’gitmek gerek” Gözüm Aydın adlı film ile gelin hep beraber Tokat’a gidelim.’’

Benzer Haberler

Başa dön tuşu