Çorum Siyaset Haberleri

HAKKI ÜSTÜN TUTAN YÖNETİM ANLAYIŞI GÖRECEKSİNİZ

Saadet Partisi Çorum Belediye Başkan Adayı Kemal Kurt, İl Başkanı Faruk Cıdık , beraberindeki partililerden oluşan heyet ile Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Orhan Sarı’ yı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Saadet Partisi Çorum Belediye Başkan Adayı Kemal Kurt, yerel seçim çalışmaları neticesinde ilk olarak devlet kurumlarını ziyaret etmeyi uygun gördüklerini ve resmi kurumlarla belediyenin ilişkilerine büyük önem verdiklerini kaydetti. Kurt, yaklaşan yerel seçimlere en hızlı tempo ile başlayan parti olduklarını, bu tempo ile 31 Mart seçimine kadar durmaksızın çalışacaklarını ve 1 Nisan sabahı Çorum’un gözlerini Milli Görüşle açacağını belirtti

Belediyecilikte Hak`kı ve haklılığı üstün tutan bir anlayış yapısına sahip olduklarını, diğerlerinin ise, güçlüyü ve haksızı üstün tutan, çoğunluğun hak sebebi olarak gören bir zihniyete sahip olduğunu kaydeden Kurt, bu seçim vatandaşın sandıkta gücü hak sebebi sayanlara haddini bildireceğine inandığını söyledi. Kurt’un ardından söz alan Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Orhan Sarı ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ve yaklaşan seçimlerin Çorum’umuza ve ülkemize hayırlı sonuçlar getirmesini arzuladıklarını ifade ederek, Kemal Kurt’a başarı dileklerini iletti. Kurt daha sonra, kurum çalışanlarını sırasıyla ziyaret ederek Destek ve dua temennisinde bulundu.

Benzer Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu