Çorum Siyaset Haberleri

“HEPİMİZİN ORTAK PAYDASI ÇORUM OLMALI”

Dr. Bilgi Terlemezoğlu, Kemal Kurt’a nezaket ziyaretinde bulundu.

İyi Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Dr. Bilgi Terlemezoğlu, Saadet Partisi Çorum Belediye Başkan Adayı Kemal Kurt’a nezaket ziyaretinde bulundu. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Saadet Partisi Çorum İl Başkanı Faruk Cıdık, İyi Parti İl Başkan yardımcısı Hüseyin Koca ve parti üyeleri hazır bulundu.

Ziyarette konuşan Saadet Partisi Çorum İl Başkanı Faruk Cıdık, kutuplaştırmadan kardeşlik hukukunu ön plana çıkartarak herkese her kesime aynı mesafede davranarak partizanlık ve yandaşlık yapmayarak hizmet etmek gerektiğini söyledi. Bu vesileyle İyi Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Bilgi Terlemezoğlu’na çıkmış olduğu bu yolda tebrik ederek hem başarılar diledi.

Ziyarette konuşan Saadet Partisi Çorum Belediye Başkan Adayı Kemal Kurt, yapılan nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür ettiğini söyledi. 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerin, memleketimizin yararına faydasına bir seçim olmasını diledi. Seçimlerde kardeşlikle birlikte kutuplaşmadan en güzel neticelerin alınacağına inandığını belirtti. Seçime giren bütün adayların düşman değil rakip olduğunu ifade etti. Kemal Kurt, iyi, daha güzel ve hakkaniyetli ve adil paylaşım noktasında idare etme noktasında tüm siyasi partilerin başkan adaylarına başarılar dilediğini kaydetti. Kurt, ortak akılla Çorum’u daha güzel yerlere götürme noktasında devletten merkezi yönetimden daha güzel payları Çorum’a getirmeyi ümit ettiklerini aktardı. Seçim sonrasında da dini, dili, ırkı ne olursa herkese kapımızın açık olacağını, şehri birlikte yönetmek istediklerini dile getirdi.

“HEPİMİZİN AMACI ÇORUM’U DAHA İLERİYE TAŞIMAK”

Ziyaret sırasında konuşan İyi Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Bilgi Terlemezoğlu, yapılacak olan 31 Mart seçimlerinde sevginin, saygının, ön plana çıkması gerektiğini, hepimizin ortak paydasının Çorum olduğunu kaydederek, hepimizin amacının Çorum’u ileri taşıyarak kazandırmak olduğunu söyledi. Terlemezoğlu, seçimi kimin kazandığının gerçekten öneminin olmadığını, önemli olanın Çorum’un kazanması olduğunu ifade etti. Terlemezoğlu, Çorum’u beraber yönetmeye hazır olduklarını da vurguladı.

“AK PARTİ VE MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINDAN GERİ DÖNÜŞ ALAMADIK”

İyi Parti Çorum İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Koca ise, bütün Belediye Başkan Adaylarıyla görüşmek için yaptıkları girişimlerde Ak Parti Çorum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Aşgın’a ulaşamadıklarını, MHP adayı Kenan Şahin’e ulaşma konusunda yaptıkları girişimin sonuçsuz kaldığını ifade etti. Koca, davetimizi kabul etmeyen adayların tutumlarının kendilerini üzdüğünü de sözlerine ekledi.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu