fbpx
Çorum'dan Güncel Haberler

HİTİT’Lİ ÖĞRENCİLERDEN HUZUREVİ ZİYARETİ

Hitit Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü, Medya ve İletişim Programı öğrencileri “Halkla İlişkiler Kampanyaları” dersi kapsamında Atıl Uzelgün Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Gerçekleştirilen etkinliğe Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Fevzi Diker, Medya ve İletişim Programı Öğretim Elemanları Öğr. Gör. Gökhan Şenyurt, Öğr. Gör. Ali Aşır’ın nezaretinde gerçekleşen etkinlikte Medya ve İletişim Programı öğrencileri katıldı.

Atıl Uzelgün Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne gerçekleştirilen ziyarette, öğrenciler büyükleriyle bir araya gelerek onlarla sohbet etti, yaşam hikâyelerini dinlediler.

Ziyaretle ilgili olarak Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdür Yrd. Öğr. Gör. Fevzi Diker “Değerler eğitimi kapsamında üniversitemizin, okulumuzun ve öğrencilerimizin her alanda toplumla iç içe faaliyetlerde yer almasına önem veriyoruz. Bu tür etkinliklerin gençlerimizin sosyal sorumluluk bilincinin gelişmesi ve çevrelerine karşı daha duyarlı bireyler haline gelmeleri açısından büyük ehemmiyet taşıdığını düşünüyoruz.” dedi.

Başa dön tuşu