Çorum Siyaset Haberleri

“HİZMET MÜCADELESİ 31 MART’TAN SONRA DA DEVAM EDECEK”

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, MKYK Üyesi Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Boğazkale ilçesinde anahtar teslim törenine katıldı.

Boğazkale’de coşkulu bir miting geçiren Çorum heyeti Boğazkale halkına müjdelerle gitti.

Ahlatcı; Boğazkaleli hemşehrilerim sizleri saygı ve sevgilerimle selamlıyorum. Sizlere 2 müjdemiz var. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Belediye Başkan Adayımızın talepte bulunmuş olduğu aracımızı getirdik bunun yanı sıra siz vatandaşlarımızın doğalgaz talebi vardı ve sizin talepleriniz doğrultusunda Boğazkale İlçemizde doğalgaz fizibilite çalışmalarımız başlamıştır. Boğazkale ilçemize ve siz değerli hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun. Bizler sizin için varız ve sizlere hizmet için gönülden çalışıyoruz.

İl Başkanı Ahlatcı sözlerine; Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da söylediği gibi, hizmet mücadelemizi tevazu, samimiyet ve gayret ile 31 Mart’tan sonra da devam ettireceğiz. Bunun için 31 Mart seçimlerinde demokrasiye, sandığa, milli iradeye, geleceğimize sıkı sahip çıkmamız şart. Boğazkaleli hemşehrilerim; hep sizin yanınızda olan, sizin için çalışan, sizlerin ve çocuklarınızın geleceği için her yerde gönül belediyeciliği bayrağını dalgalandırmak için, büyük ve güçlü Türkiye’yi birlikte inşa etmek için 31 Mart’ta sandıklardan sizlerin desteğiyle zaferle çıkacağız. Allah’ın izniyle 31 Mart akşamını tüm Türkiye’de, İlimiz ’de ve tüm ilçelerimiz de zaferimizle düğün gecesine dönüştüreceğiz.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu