fbpx
Cemal İncesoyluerKöşe YazılarıTokatTokat'dan Güncel Haberler

HÜZNÜMÜZ VARDI

 

 

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, bir kez daha vefanın ne olduğunu gösterdi. En yakın çalışma arkadaşı Vali Dr. Ozan Balcı için düzenlediği “veda gecesi” adeta vefa ve hüzün gecesine döndü. AK Parti Milletvekilleri Av. Yusuf Beyazıt ile Av. Mustafa Arslan, MHP Milletvekili Av. Yücel Bulut başta olmak üzere, ilçe ve belde belediye başkanları, partilerimizin il ve merkez ilçe başkanları, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri, birim müdürleri, bütün STK Başkanları, kısaca; bu ilin yönetiminde söz sahibi herkes Vali Ozan Balcı’ya haklarını helal etmek ve helallik almak için gelmişlerdi. İşeri Tesislerinin 800 kişilik Mavi Salonu tıklım tıklım doluydu.

Van’a Vali ve Büyükşehir Belediye Başkanı olarak atanan Dr. Ozan Balcı için düzenlenen, 33 yıldır bu şehir ve ilde efsane vali olarak konuşulan merhum Recep Yazıcıoğlu’nun isminin yanına altın harflerle ismini yazdıran, Tokatlıların yüreğinde yer alan ve çalışmalarıyla bütün Türkiye’de ismini bayraklaştıran bir değerin, Tokat Valisi Ozan Balcı hüznünü yaşadık veda yemeğinde. Herkesin yüzündeki hüzün ve gözlerindeki yaş, aslında herşeyi çok iyi anlatıyordu. Vali Ozan Balcı, tüm Tokatlıların hayatında derin iz bırakmıştı.

Tokat Gazeteciler Cemiyeti olarak, kendisinin de çok sevdiği ve turizm merkezi yapmak için ürettiği projeleri olan Ballıca Mağarası Rölyefini, Tokat Medyasına destek ve katkılarından dolayı teşekkür ifadesiyle takdim ettim. Allah yolunuzu açık etsin sayın valim…

 

 

Başa dön tuşu